Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sixpack challange? Kinek van...

Sixpack challange? Kinek van kedve csatlakozni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 12:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
gondoltam flash lenne nyárra egy kockahas ;)
2014. máj. 22. 12:34
 2/17 tkodit ***** válasza:
100%
két hét múlva nyár... :D
2014. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
kösz de már kockás
2014. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez miről szól...? Hogy néz ki?
2014. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Ez a legyél full izmos két hét alatt ugyanolyan baromság, mint az adj le 10 kilót két hét alatt. Kösz, de már nekem is kockás. Elértem normális módszerrel, évek munkájával, nem ilyen kamumarhaságokat kergettem, ami amúgy sem fog hatni.
2014. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
emberek ,ti miről beszéltek ?
2014. máj. 22. 14:41
 7/17 A kérdező kommentje:
senki nem beszélt itt 2 hétről ,arrol van szó ,hogy régóta edzek ,nincs rajtam sok felesleg ,csak éppen annyi hogy nincs ugy leszálkásodva...
2014. máj. 22. 14:43
 8/17 A kérdező kommentje:
és ugy voltam vele ha valaki hasonlo cipöben van , együtt jó lenne megcsinálni,nem 2 hét alatt ,de 1 hónapon belül biztosan látszani fog
2014. máj. 22. 14:44
 9/17 A kérdező kommentje:
jah, és ddrake ,aztsem tudod miröl van szó de irod a saját baromságodat ......ügyes
2014. máj. 22. 14:46
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

Akkor mondd el nekünk légy szíves, mi ez a fergeteges dolog, mert kockahasad úgy lesz, ha előtte már magadra pakoltál normális edzéssel és étrenddel izomtömeget (a hasadra is)-ezt hívják amúgy tömegnövelési időszaknak- utána pedig jól beállított diétával leszálkásítasz. Mert én utánanéztem, és ez a tipikus hogyan legyen egy hónap meg hat hét alatt jó alakunk (nem is szó szoros értelmében jó alakunk, mert legtöbb helyen csak a hasat említi), miközben kb. semmit nem ír az étkezésről vagy arról, hogy érdemes volna előtte rendesebb méretű izomzatot felszedni. Csakhogy a jó alak nem is 4 vagy 6 hét, nem önmagában egyfajta edzésforma és nem is egyetlen testrész edzésének a kérdése. Ez a tipikus nyárra akarok jól kinézni csak hasra/csak bicepszre/csak mellre strandvagányok hozzáállása.


Ha valóban van rajtad rendes izomtömeg (a hasadon is) akkor ha most, megtartva az izomerősítő edzést elkezdenél normálisan szálkásítani egy rendes szálkásító diétával, mellé még aerob edzést is nyomnál, akkor 4-6 hét múlva már eljuthatnál vele épp valahová, de ennek ez a normális módszere, nem ilyen férfiváltozatú nőklapjában meg kiskegyeden olvasott 6 packs challenge. Pfff. Még a címszavak is a lusta, műveletlenebb rétegét fogják meg az olvasóknak: [kockahas, 4 hét], már rohannak is sixpacks challengezni, ahelyett, hogy kicsit utánajárnának.


Szálkásíts rendesen, az ilyen teleshop szintű csodamódszereket pedig már a cím alapján illene kiszűrnöd, meg legalább tudnod, hogy hány hét, milyen feltételek is kellenek egy komolyabb változáshoz, de nem, ehelyett inkább barmozd le a tapasztaltabbakat, mert nem jó a módszered, ügyes.

2014. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!