Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valami normálisabb futócipő...

Valami normálisabb futócipő kellene? /futás/kardio

Figyelt kérdés
Beiktatnék egy kis kardiót a programomba de kellene hozzá egy rendes futócipő.Amikor utoljára elkezdtem futni egy hét után csonthártyagyulladást kaptam és lépni nem bírtam.Nyúlcipőboltot néztem itt Szegeden ,ők erre vannak specializlódva de azért szeretnék 20k alatt kijönni ezzel a vétellel... Esetleg valami ajánlat?

2014. máj. 26. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
én azt ajánlom, ne fuss, ha nincs évi 1* pénzed normális cipõre.
2014. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!


Gondolom fiú vagy... Én a decathlonban vettem egy jó női futócipőt. Rendesen futó padra van kialakítva, de a jó idő lévén a természetben is használom. Sok problémám volt nekem is a lábaimmal és a derekammal, de bizton állíthatom, hogy most már nincs ezzel gondom. Nekem a márkája Kalenji és talán 6-7 ezer körül volt. (Én mindig ott veszem a cipőim.) Ez a cipő a Hervisben is megtalálható, de már drágábbért.


Remélem tudtam segíteni. Azt ajánlom, hogy nézz mindenhol körül és azt vedd meg, amelyik a legjobban áll a lábadon. (Nem kinézetre gondoltam.)

2014. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én hervisbe vettem utolsó darab volt 15 rúgóért amúgy 20 lett volna (nike)

De bármelyik cipőboltban kapsz, pl láttam fila-sat 9 ért....

De az se mind1 hol akarod használni (terep, út, fű, salak...) erre kérd ki az eladó véleményét, biztos hogy lesz olyan aki tud segíteni

Az a lényeg, hogy stabilan fogja a lábad és se nagy se kicsi ne legyen (ezért van a futócipőknél pl 40 1/2 -es jelzés enyém is 43 feles...

2014. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szívemből ajánlom neked a jobb fajta terep/futó Nike cipőket, hasonló nekem van edzeni, guggolásnál is hihetetlen milyen stabilitással tart és felhúzásnál is.


5 éve használom és még jól bírja, se szakadás, se semmi.

2014. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hozzájuk érdemes lenne elmenned. Legalább kiderítik, milyen cipő az ideális számodra. Aztán nem muszáj megvenni, de már tudni fogod pontosan, hogy melyik(ek)et keresd.

Lehet, hogy akciósan, utolsó darabként, outletben, neten valahol megtalálod olcsóbban.

2014. máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk így utólag belegondolva nem egy fair dolog ez, ha csak pár ezer forintot spórolnál így. De van ilyen lehetőséged is.
2014. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy Saucony Guide7 lett a vége,hát remélem tartós ennyi pénzért -.-
2014. máj. 27. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!