Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rendeznek valahol illegális...

Rendeznek valahol illegális verekedéseket?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 17:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Rendeznek valahol olyan órákat ahol segítenek neked abban, hogy külön tudd választani az illegális verekedést a testépítő kategóriától?
2014. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

Gyere el az én környékemre, itt napi szinten van utcai verekedés! Nem is kell rendezni, itt kialakul magától is!



#USBORNE

2014. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Merre van a te kornyeked :)
2014. máj. 26. 18:16
 4/21 anonim ***** válasza:

A Börzsöny-hegységben, azon belül is egy külvárosi lakótelep! Mi motivál téged arra, hogy "illegális bunyólban" szétveresd a koponyád! Nem vicces dolgok ezek! Akik ilyen gladiátor verekedésekben részt vesznek, azok kemény arcok, balhésak, agresszívek, nem félnek semmitől, legnagyobb részük sittes, nem ismernek kegyelmet! Lehet, hogy közhelyesen hangzik, de így van! Te komolyan ilyen állatokkal szeretnél bunyózni? Az ilyenek megesznek téged vacsorára, már bocsánat!



#USBORNE

2014. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
gondolkodás nélkül fél holtra vernek.
2014. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nem vagyok kis darab, és szeretem az adrenalint :)
2014. máj. 26. 18:52
 7/21 anonim ***** válasza:
fanatikus fociszurkolók pl. szoktak előre verekedéseket lebeszélni, kezdj el szurkolni a DVSC-nek
2014. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

Akkor te nagyon kemény csávó lehetsz! Elárulom neked, hogy a bunyóban ne az a lényeg, hogy mekkora a bicepszed vagy hogy hány kilóval nyomsz fekve, hanem hogy mennyire vagy képzett, tapasztalt és elszánt!

Szereted az adrenalint? Akkor kezdj el ejtőernyőzni bungee jumpingolni, de ne illegális bunyókban nyirasd ki magad!

A való világ utcai verekedéseiben a magadfajta pökhendi tudatlan nagymenőket másodpercek alatt ledarálják! Azt hiszed, hogy attól még, mert megnéztél pár "bunyós" filmet, már te leszel az új Bruce Lee? Hát nem, az akciófilmekben látottaknak semmi köze egy valódi utcai éleshelyzethez! Errefelé például megkéselnek ötszáz forintért és ez sajnos nem film! Látszik, hogy fogalmad sincs a valódi konfliktusokról! Túl nagy az egód! Gondolom a gyúrástól, attól biztos nagyon kemény lehetsz! Az iskoládban is te vagy a vagány gyerek, ugye?

Na mindegy, figyelj barátom! Ha ennyire szét akarod veretni magad, akkor ne illegális verekedéseket keress! Rengeteg MMA vagy K1 egyesület tart nyílt sparringet, ahol kesztyűben és fogvédőben megküzdhetsz az adott klub IGAZI harcosaival! Ha azt túléled, akkor majd írj privátban!



#USBORNE

2014. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
azért ennyire ne húzd fel magad, nyugi :)
2014. máj. 26. 19:42
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Én mindig nyugodt vagyok cimbora!



#USBORNE

2014. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!