Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rendeznek valahol illegális...

Rendeznek valahol illegális verekedéseket?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 17:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy tűnik... :D
2014. máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
19%

Rendben!


#USBORNE

2014. máj. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
amúgy én is rendeznék ha összejönne pár ember :)
2014. máj. 27. 19:43
 14/21 anonim ***** válasza:
19%

Ennek nagyon örülök!



#USBORNE

2014. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
minek? :)
2014. máj. 27. 22:41
 16/21 anonim ***** válasza:
58%

Rendezz csak bunyót nyugodtan, az elgondolás maga jó, de ne ilyen olcsó Harcosok Klubja utánzat legyen! Ruházzatok be boxkesztyűre, fogvédőre, lágyékvédőre és úgy nyomjátok, ne úgy mint az állatok! Tisztázzátok le a szabályrendszert és a menetek idő tartamát, így ebből egy nagyon jópofa sparring is kisülhet!



#USBORNE

2014. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

tamogatom usburn hozzaszolasait.100%ig.

te is egy fogyatekos elszallt gyuros lehetsz. de teged is a 60 kilos kissrac aki boxol egy ideje.. megenne.:S maradjon mindenki a realitasok talajan.a sulyemelo sulyt emeljen a boxolo meg bunyozzon.es "nem a kutya merete szamit a harcban hanem a harc merete a kutyaban"

2014. máj. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
utolsó, egyáltalán nem vagyok gyúrós, de bármikor találkozhatunk, azt meglátjuk kinek nagyobb a harc mérete a kutyában...
2014. máj. 28. 22:15
 19/21 anonim ***** válasza:
akkor dagadt vagy? ..ne találkozzunk,több éves küzdősport múlttal rendelkező emberekkel sparringolok csak. illetve akik valamit letettek már a küzdősportokban vagy harcművészetekben :)
2014. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

gyerekek, nyugi van!

itt mindenki kemény, ahogy csapkodja a billentyűzetet.

de csak addig.


itt a válaszom egy másik kérdéshez, de bemásolom ide is, mert ugyanarról szól.


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


kis hazánkban vannak az úgynevezett "sparring" partyk, ahol amatőrök, önszerveződő módon(ált fészbúk) verbuválódnak, és összemérik erejüket.

néha ezeken az összeröffenéseken megjelenik egy két fajsúlyosabb "arc" is.

a győztesek kezébe vagy a jobb tehetségű emberkék zsebébe csak egy névjegykártya kerül, és ha felhívják, út nyílik az európai illegál versenyek irányába.

ezek már kicsit komolyabb összeröffenések, jutalom ellenében.

aki ide bekerül, megnézheti milyen élőben a "véres játék" .

az itteni legjobbaknak rendeznek kontinens viadalokat is, ált hong-kong ban, vagy dél-amerikai színhelyeken tartják, de aki idáig eljut, az már nagyon benne van az éjszakai bunyókban.


És mindezt honnan tudom?

elkezdtem megmászni a létrafokokat, de egy idő után a magasságtól tériszonyom lett, és mivel ettől félek, inkább lemásztam, és abbahagytam.

Na további keménykedést, vagányok!

2014. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!