Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez kokszol vagy valami illegál...

Ez kokszol vagy valami illegális dolgot használhat a gyerek?

Figyelt kérdés

Üdv.

Van egy gyerek a terembe, nemtudom 16-17 évesnek nézem, komolyan nyomja, meg kell hagyni.


A teremedző ezelőtt 2 hónapja odavitt hozzá, hogy együtt nyomjunk fekve, mert nem volt üres pad, kb ugyanakkora súlyokkal dolgozunk, rendes gyerek nem volt gond vele.


Valóban ugyan akkora súlyokkal dolgoztunk és +5-10kg-al többel bírtam, a fekvenyomást. Én 31 éves vagyok.


1. Széria kezdtünk 20kg-al

2. széria 30 kg

3. széria 40 kg

4. széria 60-65 kg (itt már láttam nehezen ment neki)


Most találkoztam megint a terembe vele és megkérdezte, hogy segítek-e neki az utolsó szériájában, mondtam természetesen.


A pofám leszakadt, mikor megláttam 80-85kg lehetett az rúdon és belenyomott 8-at szabályosan.


Véleményetek ? Én még 65-70kg-nál stagnálok, és vastagabb a karom, persze kövérség is van, a gyerek izmoska de nem olyan durva.


2014. ápr. 12. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Ez semmi.

Én ilyen idős koromban diákolimpiára jártam, több versenyszámban.

Nekem volt egyedül a középiskolában felmentésem a testnevelés óra alól, mert a versenyek miatt a szervezetemnek kellett a pihenő idő.

16 évesen sorozatban nyomtam 120-130 kg-val, 4*10-12 ismétlést.

És naturál voltam.

Csak ettem, de jó sokat.

És még ez sem számít olyan nagy dolognak ebben a korban, ahhoz képest, amiket láttam.

2014. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen volt olyan osztálytársam aki a 100ba is többször belenyomott egész simán. Nem szedett semmit meg olyan izmos se volt csak picit nagyobb darab.
2014. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, nekem hihetetlennek tűnik, biztos van aki többet is nyom csak nem láttam. Mivel ő az egyetlen 16-17 éves a terembe.
2014. ápr. 12. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
2 honap alatt ez a fejlodes simán lehet. A te edzesterved viszont szar ha ugyanannyival nyomsz vagy lusta vagy.
2014. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha erőemelő edzéstervet követ simán elérhető.
2014. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!