Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mennyi vizet isztok egy nap?

Ti mennyi vizet isztok egy nap?

Figyelt kérdés

Én napi 2litertöl nem szoktam többet inni.

Ja, és ti ezt elosztjátok egész napra? Mert én alapjába véve kevés vizet iszom.

Én akkor iszok ha eszembejut h mostmár kellene és akkor egyböl letolok 6-7 decit. :) Ez igy rendjén van?

Egész nap felfujtnak érzem magamat.



#víz #edzés #vizfogyasztás
2014. máj. 27. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

napi 3-4 litert kb. 2 liter elég, ha olyan 40-50 kg között vagy.

Amúgy azért érzed magad felfújtnak, mert egybe letolsz 6-7 decit, oszd inkább el egyenletesen egész napra :)

2014. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

3liter kb.

De ilyen melegbe nekem is lemegy fél liter egyszerre.

2014. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem számolom, reggel 1 l tej/kakaó, majd amikor a konyhába vagyok mindig iszok egy bögre vizet. A legnagyobb nyári melegben le szokott menni úgy 4-5 liter is, ha keveset iszok nagyon ritkán, azt megérzem, mert megfájdul a fejem.
2014. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3 - 3,5 litert
2014. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4,5-5 litert, mindig van a közelemben egy 2 literes üveg víz, ha kifogy csere :)
2014. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hogy tudtok ti annyit inni??? MI a titok? Én akárhogy erőlködöm, örülök ha lemegy napi fél liter vagy picit több :(
2014. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kéznél kell legyen a víz, illetve megszokás kérdése. Ha fél litereket iszol akkor az elején igenis erőltetni kell. Például beállítod hogy fél óránként jelezzen a telód, és mindig iszol 2-3 decit. Idővel megszokod és magadtól is lemegy.
2014. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Így h beütött a nyár napi 4-6. Ha valami durvább fizikai teljesítmény van, pl. monti túra, akkor sokszor a délelőtt folyamán lemegy egy embernek 6-7.
2014. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vissza kell fognom magam hogy ne legyen sokkal több 5 liternél.
2014. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ha nem megy a napi adag letolása, ajánlom hogy a haverokkal sörözés formájában gyakorolj. Simán hozzászoktatod magad a félliteres korsóhoz egy hónap alatt :D


Amúgy meg szénsavmentes vízből (ami kellemesen hideg) könnyen lemegy nagyobb mennyiség is ilyen nyár-közeli időben. Vidd magaddal mindenhova a 1,5-2 literes palackot így ha szem előtt lesz könnyebben tudod a dolgot tudatosítani.

2014. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!