Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 évesen fekvenyomni káros?

14 évesen fekvenyomni káros?

Figyelt kérdés
167 cm , 65 kg vagyok. Káros lehet-e ha fekpadon 40-50 kg-al edzeném a mellem. A fekvenyomástól szép kidolgozott lesz ?

2014. máj. 27. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A súlyzós terhelés ilyen korban nem tesz jót a csontoknak, sőt az egész testnek. Én a helyedben 16 évesen kezdenék súlyzós edzést végezni addig maximum saját testsúlyos edzések.
2014. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csináld én is most kezdem el :) Sok hülye mondja hogy 14 évesen káros... Pedig nem...40-50kg pont jó!
2014. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Brock ***** válasza:

"Csináld, én is most kezdem el"

Akkor honnét tudod, hogy hülye aki azt mondja, hogy káros?

2014. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azt javaslom olvass utána kicsit a dolgoknak

am én úgy tudom ha a saját testsúlyod alatt vagy azzal nyomsz fekve akk nem káros de ha 50 kiló vagy és a fölött nyomsz az már nem jó egy 14 évesnek

2014. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Borzos Kutya válasza:
Fiúk! Én 15 évesen 95 kg-ot nyomtam fekve, 140-el guggoltam, 195-kg-ot húztam fel. Szét is csapta a derekam. Doki mondta hogy hagyjam abba. Évek kellettek mire felépültem. Most 26 vagyok, nem rég kezdhettem újra. A döntés a tiétek...
2014. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!