Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Táplálék kiegészíto boltot...

Pacuha kérdése:

Táplálék kiegészíto boltot szeretnék nyitni, tudnátok e adni olyan kulfoldi nagykereknek a nevét ahonnan rendelni tudnék? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2014. máj. 29. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
egyszerűbb, ha franchize rendszerben csatlakozol valamelyik itthon már szépen felmarketingelt nevesebb gyártóhoz.
2014. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ismerjuk az elite body shopot nem tul segitokészek sajnos, de a termékcsalád ugyanez lenne. veluk kezdtuk de hiba...
2014. máj. 29. 18:08
 3/10 A kérdező kommentje:
pedig a boltjukon is látszik hogy tök jo.
2014. máj. 29. 18:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Probalj meg myprotein boltot nyitni.

Kereslet lenne mert olcso.

2014. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
+ most az énproteinem a fő webes konkurencia de rettenetesen sokan nem bíznak meg bennük, mert nagyon lopás szagú a honlap... pedig korrektek szegények, de valamivel jobb marketinggel és kevésbé koppintott felülettel szerintem lazán le lehetne nyomni őket.
2014. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de ha ezt neked itt kell megkérdezni, akkor ne vágj bele ilyen vállalkozásba!

Rengeteg olyan nehézséggel kell majd megküzdeni, amikhez képest ez eltörpül...

2014. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amúgy igen, egyetértek az előzővel :\ Komoly dolgokban nem csak úgy megkérdezünk másokat, pláne a gyakorin.


De ha mégis eljut odáig a dolog, és érdekelne a Myprotein, akkor feltétlenül írj nekem!

2014. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is úgy kezdtem a vállalkozásomat, hogy itt kérdezősködtem, sőt, még a könyvelőmet is itt találtam :D

Mondjuk én csak egy egyszerű kőmíves vagyok, nemsokára meg nem tom mi leszek Usa-ban :P

2014. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csupán informálódás képpen érdekelt a dolog, kiváncsi voltam h a " nagy átlagnak " mi a véleménye! Sok dolognak utána jártam és alakul :) 1-2 hónap a nyitásig! :) Wash : Feltétlenül megírom ;)
2014. jún. 5. 12:53
 10/10 anonim válasza:
Végül mi lett az eredmény ?:)
2015. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!