Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok ajánlani jó árkategór...

Tudnátok ajánlani jó árkategóriás, ellenben hatásos fehérje port?

Figyelt kérdés
Néztem ezt a protein expresset, erről jókat írnak, azonban így első körben nem merném el vinni

2014. máj. 30. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Hatásos? Ez nem varázspor, meg gyógyszer hogy hasson.

A tojás, meg a hús neked szokott hatni? Mert kb. ezt kérdezted. A fehérje is csak kaja. Tápkiegészítő.

Ha nincs étrended, mit egészítenél ki? Ha mégis van, akkor válaszolnék a kérdésre is:

szerintem a legolcsóbb, de mégis jó minőségű, az a

-myprotein impact

-mhn whey


Ezeknek 3e ft/kg az áruk és egész jó aminoprofiljuk van.


De szerintem előbb egy kicsit még olvass utána a dolgoknak és még egyszer megemlíteném: ha nincs étrended, felesleges az étrendkiegészítő, ne várd azt, hogy megiszol egy adag fehérjét és "jön a hatása".

2014. máj. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol lehet kapni myproteint és mhnt 3ezerFt/kg áron?
2014. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Muscleteamnél, mondjuk az inkább 4ezer lesz, de még így is jó ár.
2014. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha te a hatásost úgy értelmezed, hogy egyből meg nőnek tőle az izmaim, akkor gratulálni tudok :) csak azt kérdeztem, hogy tudtok-e olyat ami nem drága, és ha szedem folyamatosan nem egyenlő a nullával
2014. máj. 30. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem jó étrend mellett a Protein Power is hatásos volt szálkásítás alatt, annak ellenére hogy sokan leszólják, mert van benne szójafehérje izolátum is. Elég jól sikerült megtartani az izmot. Nem véletlen írták az étrendet a többiek, mert ha s*zar az étrend, akkor a legjobb minőségű fehérje se sokat ér. Most májusban mivel akciós a Protein Express, így vettem azt is, de semmivel sem éreztem jobbnak (íz az nálam nem szempont)
2014. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!