Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétában edzés után a ch...

Diétában edzés után a ch visszatöltésre dextrózt nem szabad inni, ugye? Viszont így hatásos lesz az aerob edzés, ha utána csak fehérjét iszok?

Figyelt kérdés

Diétázok,inkább fogyni szeretnék, és nem tudom,hogy most akkor mi legyen, mert azt olvastam,hogy az edzés utáni dextrózt kerülni kell és persze kevesebb lesz alapból a szénhidrát bevitel.

Igyekszem fehérjedúsan étkezni, az aerob edzést pedig vagy reggel,vagy súlyzós edzés után végzem.

Most akkor mi legyen az edzés utáni ch-val?



2013. ápr. 7. 17:00
 1/3 dirtboy ***** válasza:

így van nem kell gyors ch,nem csak dextróz nem kell de semmilyen gyors ch sem.

bcaa,glutamin mehet helyette az is megfelelő és pluszba még a protein.

2013. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, szóval akkor elég edzés után csak a fehérje. És a fogyás így is hatásos lesz.

Viszont akkor edzés után nem csak a zsírokat hasznosítja energiaként a szervezetem,hanem a fehérjét is,mivel nincs gyors ch, igaz? Szóval azért kell sok fehérjét enni,hogy az izom ne épüljön le,ha energiaforrásként ezt is használja szervezet,ugye?


Köszönöm! :)

2013. ápr. 7. 17:10
 3/3 A kérdező kommentje:

És egy 90 kilós embernél a ch mennyi legyen először? mondjuk 150 g,és ezt csökkentsük akkor fokozatosan 100 g-ig?

És a fehérje akkor 2,5*90 (225) g felett kell legyen?


Köszönöm! :)))

2013. ápr. 7. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!