Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi az az alkohol mennyiség...

Mennyi az az alkohol mennyiség, ami még nem zavarhat be a testépítésbe?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem,hogy hetente egyszer,vagy inkább csak havonta...?
2014. máj. 31. 17:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Genetikafüggő, egyébként meg heti vagy havi egyszer mi? Egy sör, vagy egy üveg Walker? Egyébként meg az embernek a saját testét és lelkiismeretét ismerve kéne ezt magáról tudnia. Ésszerű mennyiség, mind minden egyéb területén az életnek.
2014. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

azért nem ártana tisztázni, hogy meg akarsz inni kikapcsolódásképpen 1-2 sört hétvégén a haverokkal...

Vagy elmenni a dizsibe mocsár részegre inni magad, összehányni mindent aztán kifeküdni valahol? ...

2014. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

ha azt nézzük egy whisky -redbull megy edzés előtt bedurrantónak, akkor szerintem ami több ennél, az károsabb.

az alkoholtól erősnek, ruganyosnak érzem magam,a redbulltól pörgök, meg bedurranok, egyszóval edzés előtt a legjobb ital.

2014. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha nem versenyzel, akkor akármennyit. Magadnak kell megfelelned, úgyhogy te mérlegelsz.
2014. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
3-a, hihetetlen jó egy következtetési módszered van. Ennyi erővel drogozz, mert az is felpörget, és ugye csak az számít, hogy mit érzel. Ha jót, akkor biztos nem lehet belőle semmi baj, ugye?
2014. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én az arany középútra gondoltam,nem egy sör,de nem is full részegség.
2014. máj. 31. 17:14
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

drake, kb egy éve mindene dzés előtt vodka vagy whyski megy redbullal edzés előtt, és attól eltekintve hogy kicsit felszabadultabbak vagyunk, az összes edzés így nagyon jól megy!

és senkinek semmi baja!

2014. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
És max 2hetente egyszer .
2014. máj. 31. 17:17
 9/19 anonim ***** válasza:
Nagyapám 14 éves korától masszívan dohányzott 84 éves koráig, és semmi baja ezalatt az időtartam alatt. És elmondása szerint tök jól érzi magát a bagótól. Ettől még nem jelenti azt, hogy 70 évig jogosan mondhatta volna, hogy "senkinek semmi baja", vagy hogy egyáltalán nem is lesz, az ettől való félelem alaptalan. Egyetlen éve megy a vodka redbull és te máris következtetést vonsz le, hát, most erre mit mondjak...
2014. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor van baj ha annyira berugsz h masnap nemtudsz rendesen taplalkozni.


Mi azzal kezdjuk a partykat h elmegyunk gyrosra.persze ontet nelkul,es rizs nelkul:)

2014. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!