Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi az az alkohol mennyiség...

Mennyi az az alkohol mennyiség, ami még nem zavarhat be a testépítésbe?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem,hogy hetente egyszer,vagy inkább csak havonta...?
2014. máj. 31. 17:00
1 2
 11/19 Lipton. ***** válasza:
Az alkohol rontja a fehérjeszintézist!
2014. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Már a legkisebb mennyiség is?

És ez mennyire hátráltatja az izomépítést?

2014. máj. 31. 19:17
 13/19 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy ez erősen genetikafüggő, de ki tudod valamennyire tapasztalni. Van, aki minden nap iszik, alig edz, még az evésbe is sz4rik mégis jól néz ki, és van, akinek sokkal jobban meg kell dolgoznia érte.
2014. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hagy abba az edzést és állj be a parasztok közé a sorba és igyál! Mert átlagosnak lenni JÓ!
2014. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Utolsó:K**vára nem azért kérdeztem,mert egy büdös alkoholista akarok lenni,mindössze kíváncsi voltam rá -.-
2014. máj. 31. 19:25
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem zavar be, miért nem tudod megérteni? Rengeteg bulizós, drogos csávót ismerek, aki attól még keményen edz és jól táplálkozik, emellé baromi jó is néznek ki. Az alkohol, cigaretta, kox mind káros az egészségre HA mérték nélkül fogyasztják. Ha elmész egy testépítő versenyre fogsz látni versenyzőket cigizni az épület mögött és valószínűleg az alkoholt sem vetik meg alkalmanként, ez azért van, mert a kinézetet ezek a dolgok csak minimálisan befolyásolják.
2014. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A mérték mindenkinek más, viszont alapvetően igaz. A versenyzőkkel pedig nincs értelme példálózni, mert profit (aki valószínűleg vagy biztosan cuccol) nem lehet összevetni egy átlagos hétköznapi hobbiportolóval.
2014. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, épp amit írtál ez is egy nagyon gáz dolog, testépítők, egészséges életmódot népszerűsítők, komoly SPORTOLÓK cigiznek a verseny előtt, közben, és után... Hová fajul a sport?? Hihetetlen...
2014. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Diétába mindenképp bezavar az alkohol, de tömegeléskor naponta két sör (vagy annak megfelelő mennyiségű alkohol) simán belefér. De ez nem azt jelenti, hogy hétfőn nem iszunk, hogy kedden négyet ihassunk, agy egész héten nem iszunk, hogy hétvégén berúghassunk.

Mindennap mehet a két sör, de ha kimarad, akkor nem lehet később bepótolni.

Igazából a napi egy-két sör még egészségesebb is mint a teljes absztinencia.

2014. jún. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!