Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti hány edzés az egészséges...

Heti hány edzés az egészséges ha erősödni szeretnék?

Figyelt kérdés

Na meg mennyi az eredményes.

Vannak akik minden nap gyúrnak. Nekem ez sok.

Van ahol azt tanácsolják ha eléggé megdolgoztatnak egy izmot annak akár egy hét pihenő is kellhet.

Elég lenne heti egy kemény edzés?

Persze szoktam fizikai munkát végezni ami után sok erőm már nincs erre meg járok máshová sportolni heti kétszer is.

Mit, mennyi,hányszor, hogyan ajánlott edzeni ha erősebb szeretnék lenni? Nagyobb,nehezebb dolgokat,tárgyakat tudjak emelni-ez az erő nekem.



2014. jún. 1. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még sosem, vagy nagyon rég gyúrtál akkor heti 3. Mondjuk hétfő, szerda, péntek. Vagy kedd, csütörtök, szombat. Heti egy edzés semmi sem elég...
2014. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

heti 3 napos teljes testes edzéssel kezdj. Minden izomcsoportra 1-1 alapgyakorlattal. Mindegy gyakorlatból 3-4 sorozattal.

Majd két hónap után válthatsz osztott edzésre, ha gondolod.

googleba: alapismeretek.

2014. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!