Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges ez kb.2 hónap alatt?

Lehetséges ez kb.2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
A nyári szünetben szeretnék lefogyni(zsirból)meg egy kis izmot magamra pakolni.Kb 5 kg-ot szeretnék szirbol fogyni,meg 1-2 kiló izmot magamra pakolni.Ha igen,akkor milyen gyakorlatokkal(aerob vagy cardio).Az izompakolást azt meg meg tudom oldani,eddig is gyurtam,az menni fog. Köszi a válaszokat.
2014. jún. 1. 19:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs,hülye vagyok,1-2 kg az nem fog menni,inkább 0,5-1 kg. :)
2014. jún. 1. 19:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).
2014. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És miért pont a nyáron? :) Csak nem új suliba mész?

Amúgy az sem mindegy, hogy hány kg-ból szeretnél lefogyni 5-öt. Ez amúgy még nem nehéz, kb 5 hét alatt megvan, ha normálisan kajálsz és edzel folyamatosan, félrekajálás és bulik nélkül (az alkohol rendesen el tudja rontani a diétát).

2014. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!