Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után jó a kevert fehérje...

Edzés után jó a kevert fehérje (Power Protein) is gyors CH-val? Anyagi okokból döntök ezen fehérje mellett.

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 10:48
1 2
 1/20 dirtboy ***** válasza:
a semmitől természetesen jobb szóval ha csak arra van keret akkor mehet
2014. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lipton. ***** válasza:

Hát a power protein elég gagyi cucc, ha anyagi okok vannak akkor inkább ételre költsd a pénzt, amugy is az az első.

Ha a kajálásod rendben van akkor nézzél valami olcsóbb tejsavó koncentrátumot azzal jobban jársz, vannak olcsóbbak is, inkább az mint ez a szójás trutyi. :D

2014. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Power Protein 4kg az 12.390 ft


Ebben az árban mit ajánlanátok mást, jobbat?

2014. jún. 3. 11:41
 4/20 anonim ***** válasza:
Semmit! Tökéletes a power protein. Ne hallgass arra aki fikázza a szóját és a kevertet.
2014. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igazad lehet! Ázsiai gasztro-kúltúrában alap a szója évezredek óta... csak nem ostobák
2014. jún. 3. 11:56
 6/20 tkodit ***** válasza:
100%
az állaga, és íze botrányos, és nekem olyan szinten belekötött a gyomromba, hogy utána kínszenvedés volt kajálni, napi 40 gramm felett pedig fosatott. Szóval én nem sznobságból, hanem konkrét tapasztalat alapján nem ajánlom. Vagy legalábbis először ne egy négy kilósat vegyél, kapni fél kilós kiszerelést, azzal próbáld ki.
2014. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű marketing. Olcsó az előállítása ezért le kell fikázni, meg terjeszteni kell a rémhíreket hogy mindenki a drága tejsavót vegye. eddig tejsavó volt a király, most majd a marha fehérje lesz a legjobb mert az a drágább. A szója is teljes értékű fehérje. Rémhírek ide vagy oda, egy cikk sem volt még ami olyan emberek igaz vallomásait tartalmazta volna, akiknek nagy gondjuk lett volna a szójától. Nincs ugyan olyan szervezet. Nekem pl sz@rt se ér a tejsavó, és lassan 9 éve csak szóját kajálok. Ha annyira káros lenne akkor majd 9 év alatt valami jelnek kellett volna lenni afelé, hogy káros a dolog. Tapasztald ki hogy te melyik fehérjére reagálsz a legjobban, és azt használd. Aki meg ész nélkül és ismertség nélkül meg akarja mondani, és általánosítani akar hogy melyik embernek mi a jó az hülye.
2014. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Lipton. ***** válasza:
:)
2014. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

egeszseg.szepseg


Én egy éve edzek, megettem már nem egy doboz tejsavófehérjét, 100%wpp, MHN. Kaja rendben, amennyire lehet.


Megmondom öszintén nem igazán hozott semmit a tejsavó, három hónapja nincs tápkiegem, de a forma maradt a tojás és csirkehústól is.


Most azért gondoltam hogy kipróbálom ezt, mert szerintem ártani nem árt, és ÉN személy szerint ÉN, abszolút nem vagyok elájulva a tejsavótól, vár tény hogy jó marketing a csilli-villi dobozokban, és a sok erős ember ezt tartja a kezében mikor fotózzák. Biztos ettől olyan izmosak...


Én megveszem, kipróbálom reggel és edzés után is!

2014. jún. 3. 12:14
 10/20 anonim ***** válasza:
100% hogy nem fogsz csalódni. Annyi vödörrel ettem már meg belőle, hogy annyit még egy helyen nem láttál a boltban. Csak jót tudok róla mondani. :)
2014. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!