Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után jó a kevert fehérje...

Edzés után jó a kevert fehérje (Power Protein) is gyors CH-val? Anyagi okokból döntök ezen fehérje mellett.

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 10:48
1 2
 11/20 dirtboy ***** válasza:
100%

mégis mit hozott volna a tejsavó?

ha ugyan ennyi szóját megeszel és az sem hoz semmit akkor mit fogsz cselekedni?

mi alapján különíted el hogy a fejlődés hány %ban a kajától és hány %ban a fehérje kiegészítőtől van, hogy ennyire tudod hogy a tejsavó nem hozott semmit?


ezeket nem kell megválaszolnod csak elgondolkozni rajta.

2014. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Lehet hogy kinevetsz dirtboy, de én nem azért edzek hogy a strandon pózoljak a kis ribiknek, a mozgás miatt csinálom, és így ha kemény fizikai munkáról van szó se nincs problémám.


Tény hogy ha már edzek, akkor jobban is nézzek ki.


A lényeg hogy nekem a tejsavó nem hozta amit vártam (persze valamit hozott), ez nem biztos hogy a tejsavó hibája, de akkor nem fizetek 2 kg-ért 14 ezret, hanem fizetek 4 kiló kevertért 12500-at. A tejsavó marketing nekem nem ér ennyit. Bár biztos ettől néz ki jól Cedric is :P

2014. jún. 3. 12:54
 13/20 anonim ***** válasza:

A japánok sokkal tovább élnek nálunk, és a konyhakultúrájuk alapja a szója... szóval olyan nagyon egészségtelen nem lehet, mint azt beállítják. azt esetleg elhiszem, hogy testépítés szempontjából nem a legtökéletesebb, de azokkal, akik szerint káros, azokkal nem tudok egyet érteni.

Ami miatt én mégsem választanám, az az íze, ami botrányos...

Bár volt már dolgom, és sajnos még nem fogyott el, zöldborsó proteinhez, az még rosszabb...

mindenesetre biztos, hogy többet tejsavó alá nem adom.

Én a helyedben vennék, mhn 3kgos tejsavót 13000 ért, ami kb egy árban van kilogrammonként az említett Power proteinnel, de legalább rendben van az íze.

2014. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm Sperseus, ez már így egy komplex válasz, elgondolkodtató.
2014. jún. 3. 13:05
 15/20 dirtboy ***** válasza:

/Lehet hogy kinevetsz dirtboy, de én nem azért edzek hogy a strandon pózoljak a kis ribiknek, a mozgás miatt csinálom, és így ha kemény fizikai munkáról van szó se nincs problémám./


nem tudom miből gondolod hogy kinevetlek,olyat sem írtam hogy strandra pózolásra edzel.

valami feszélyezhet téged ha ezeket sikerült bele látnod az írásomba mert semmi ilyet nem írtam.


arra akartam felhívni a figyelmedet hogy egy kiegről nem tudod csak úgy megmondani hogy hatásos e mert az is csak kaja és az egész napi táplálkozásodnak csak egy kis része.

ennyit akartam tudomásodra hozni, se többet se kevesebbet.

2014. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Annyit azért elárulnék, hogy szója fehérjéből csak a koncentrátumnak érződik az íze, az izolátum az kellemetlen íztől mentes, full semleges. :)
2014. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

dirtboy - mindenképpen bocsánatot szeretnék kérni, abszolút nem sugallt semmi ilyesmit a válaszod. Nem azért írtam.


Lassan közeledek a 40-hez, családom van stb :) Egyszerűen szeretek edzeni, szeretek mindenféle kihívást sportban, de ugye itt a kérdezők zöme a bal bicepszre gyúrós féle-fajta tizenéves srác, gondolom ebben egyetértesz. Ezt szerettem volna tisztázni, hogy én a nem ebbe a közegbe tartozom :)


Lehet nem is értek sokat a testépítéshez, ezért is kérdezek mikor valamit nem tudok.


Most is azért kérdeztem hogy jó ez ez a szójás cucc nekem vajon?

2014. jún. 3. 13:19
 18/20 anonim ***** válasza:
A lényeget elöttem leírták már, ahhoz nem szólnék, max annyival egészíteném ki, hogy a biotech-es protein power számomra nem ihatatlan. Persze nem egy tejsavó, de bőven az iható kategóriában van (csokis). Azért nem árt valahogy megkostólni, vagy 1 kg-os kiszerelést venni elötte, mert lehet te nem bírod meginni, vagy a szervezeted nem úgy tolerálja a dolgokat...
2014. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy ez a kérdés nem teljesen fekete és fehér, nem lehet mindenkit simán lehülyézni, aki nem ért egyet velünk. egeszseg szepseg pl az egyik legkomolyabb forma itt a fórumon, nagy tapasztalattal rendelkezik, biztos, hogy nem hülyeségből tartja jónak a szójafehérjét.


Azonban az ember elgondolkodik, hogy ugyanezt a belenyugvó tiszteletet megadja-e olyannak, aki fehérjeportól vár csodát.


"Megmondom öszintén nem igazán hozott semmit a tejsavó, három hónapja nincs tápkiegem, de a forma maradt a tojás és csirkehústól is."

A tejsavó fehérje koncentrátum nem gyógyszerkészítmény, hogy várjad a hatását, és az sem komoly dolog, hogy tartod a szintet szilárd kajával, hiszen a fehérjeporból bevitt 30 gramm fehérje ugyanannyit ér, mint a csirkéből vagy tojásból bevitt 30 gramm fehérje.


A PP-ben nekem nagyobb ellenszenvet vált ki az, hogy hozzáadott dextrózzal dúsított, mint hogy 70%szója kb.

2014. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
borsó és tejsavó keveréket használj!!! hobbi testépítéshez tökéletesen megfelel! Keress rá Multiforce Nutrition Balanced Pea 2900 kilója de csak 30% ban van benne tejsavó, 70% borsó de a többi kevert fehérjében sincs több + rakhatsz bele ch-t és akkor edzés után is mehet! hidd el h megéri
2014. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!