Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyivel vehetem be kajálás...

Mennyivel vehetem be kajálás után a kreatint?

Figyelt kérdés
Most ettem egy 25 perce, és, hát elfelejtettem, hogy utolsó kajálásom nem szénhidrátos, csak túró turmixal, azt kb még 1 45 perc múlva eszem meg, de akkor eszek hozzá egy kis zabpelyhet. Előtte kreatin, utána túró, majd turmix, jó lesz ez? Nem baj, hogy előtte egy órával ettem? Mert azt olvastam, hogy kevés szívódik fel belőle, ha nem éhgyomorra veszem be, mert nem tud "lejjebb menni", ezért a gyomorsav nagyrészét elrontja. Jó ez így? Ha nem, hogy csináljam?
2014. jún. 3. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig éhgyomorra kell. Szénhidrátos kaja előtt 15-20 perccel.
2014. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mikor lenne ma még ideális?
2014. jún. 3. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
A zabpelyhes kajád előtt 20 perccel told be.
2014. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor eszek kb 10 óra felé, pedig még most is érzem, hogy tele vagyok.
2014. jún. 3. 21:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, most reagálok, hogy 20 perccel? Én mindig pont ch-s kaja előtt szoktam bevenni. Az nagyon nagy baj?
2014. jún. 3. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont az írtam, hogy így is kell. Olvasd el az első kommentem.:)
2014. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jójó, de eddig mindig közvetlen kaja előtt volt. Akkor ez mind kárba ment? Na ne idegesíts.. :D
2014. jún. 3. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!