Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet így reggelizni?

Lehet így reggelizni?

Figyelt kérdés

Üdv :


6:45 kor megiszom melegvízzel az 5g kreatint

7:05 kor 100g zabpelyhet belerakok a shakerbe + 60g proteinport, rá vizet és összerázom megiszom.


Nincs időm kevergetni a zabpelyhet stb..


így is jó lesz a hatása ?


2014. jún. 3. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A kreatint meleg vízben oldd fel, utána önthetnél hozzá hideg vizet, akkor nem kéne öklendezve meginnod.

A reggelinél pedig célszerű lenne először a fehérjét összerázni a vízzel, hogy jól feloldódjon, majd utána öntöd hozzá a zabpelyhet, és megiszod.

2014. jún. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. jún. 4. 06:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Zabot shakerbol meginni nekem sosem működött hosszútávon.
2014. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Én raknék bele zsiradékot (pl. lenolaj vagy olajos magvak, elsősorban dió, mert az nem full omega 6, van benne omega 3 is) is. Egyrészt kell, másrészt lassítja a CH felszívódását, ami a reggeli rossz inzulinérzékenységnél külön haszon.

Reggelre az epehólyag tele epével. Ilyenkor nem árt üríteni. Ahhoz meg zsír kell. Az epében lévő fölösleges koleszterint, amit a szervezeted ki akar üríteni (ezért van az epében), megkötik a zabban lévő rostok, így az nem tud visszaszívódni a belekben (ezt csak hallottam, nem állítom 100%-os bizonyossággal).

2014. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!