Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van rajtam kívül lisztérzékeny...

Van rajtam kívül lisztérzékeny testepitő?

Figyelt kérdés
Ti milyen táp kiegeket használtok? Mert akármilyet neztem, mindegyikre rà van irva hogy glutént tartalmazhat. Ti mit használtok? Mit ajánlanátok nekem? Köszönöm :)
2014. jún. 4. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs, te vagy az egyetlen lisztérzékeny testépítő a világon.
2014. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ember mi a fas*nak szólsz be, ha nem segitesz semmit?! :D Most jobban erzed magad ? Igazai kemény fiú lettél, most már büszke lehetsz magadra. ;)
2014. jún. 4. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
A testepito amugysem eszik lisztes termeket.En legalabbis igy tudom:)
2014. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Válaszoltam a kérdésedre nem? Azt kérdezted, hogy van-e rajtad kívül lisztérzékeny testépítő.
2014. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adalékmentes tojásfehérje port ihatsz,meg marha fehérjét is.Gluténérzékenyek,paleosok mind a kettő valamelyikét isszák. [link] 80%os fehérje,csak nehezebben oldódik,mint a tejsavó.
2014. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Glutén érzékeny vagyok de fehérjéből nem igazán találsz olyat amiben lenne glutén. Ez a "glutént tartalmazhat" annyit jelent, hogy olyan gyárban készítik ezt a fehérjét ahol olyan dolgokat is gyártanak ami tartalmaz glutén tehát minimálisan "szennyeződhet" de ezt meg sem érezni.
2014. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!