Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a top 3 kedvenc vicces...

Melyik a top 3 kedvenc vicces tévhited, laikus kinyilatkozásod?

Figyelt kérdés

Ilyen napom van, sajnálom, egyfolytában kérdezősködök, ahelyett, hogy megrohamoznám azt a 69 föci tételt :D

Csak hogy értsétek, összeállítom én a sajátomat, aztán majd lehet, hogy az emberek butaságának elfajzásáról megfogalmazott felsőbbrendűségérzésem ecsetelésébe torkollik az egész, remélem nem :)


1) Az edzési utáni kiegészítő fantázianevének túl szoros értelmezése.


"nem hat a tömegnövelőm" "a zöld Jumbo nagyon jól hozza a tömeget"


2)Aerob és kardió mozgásformák komikus megnevezése.


"napi két órát szoktam szaladni"


3)Koncentrált makrotápanyagok sztereotíp lebutítása.


"koxpor" "kondipor"


ui.: a válaszban nem muszáj okoskodó seg.gfej-stílusban írni, és nem kötelező az unatkozásom, illetve esetleges elmezavarom firtatása sem.



#nagyképűkérdés #senkinemfogválaszolni?:(
2014. jún. 8. 14:28
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Mindig jön valaki, aki megmagyarázza, hogy nem kell étrend, mert az anyai ágon számított 3. unokabáttya parizeres kenyeret eszik egész nap és Ronnie Coleman elbújhat mellette :)
2014. jún. 8. 15:02
 12/48 anonim ***** válasza:
Na meg azok is. Tegnap este meg ki írtak egy olyat, hogy ha fóliát tekerünk a hasunk koré akkor le fogunk e fogyni(vagy valami ilyesmi).
2014. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
A fóliás az nem rég írt a kérdéséhez és persze nem hisz nekünk.:) De tőlem betekerheti vele magát, nekem tökmindegy.
2014. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

Kedvenceim a gyakoriról:

1.Látszik rajtam, hogy edzek ill. jól nézek ki?- Ennek 2 véglete van. Az egyik, hogy a csávó olyan öntelt, hogy már unalmába mutogatja a képeit a másik pedig a 2 hete edző kis srác.

2. Zsírból mennyi idő alatt alakul át izom?

3. Edzeni, akarok de nem szeretnék túl izmos lenni (WTF)?

2014. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:

Igen, két hete edzők simán bekérdeznek, hogy már izmosak e. Azt még végképp nem értik, hogy naturalban nem lesznek túl izmosak, nemhogy hamar, hanem sosem.

És erről még eszembe jutott a sok - lehetséges naturalban? -kérdés. És betesznek egy 5-10 éve masszívan kokszoló embert. A legjobb, hogy szinte mindig jön valaki, aki leírja, hogy simán.:-) na ez a kemény.

2014. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:

Sandorzsolt kommentjéből tovább vonva a gondolatmenetet az is nagyszerű (bár ez hasonlít a nyárra-lefogynék c. történethez) amikor valaki 2 hónap alatt akarja magát kigyúrni. Ehhez még akár le is írja az edzéstervét, ami heti 6 nap edzés, naponta alkalommal, 5 órán át. Csak épp a kajáról nincsen semmi fogalma, ami pont hogy a legfontosabb az egészben.


(oké, nem mindenki indul neki az edzésnek úgy, hogy teljesen tájékozott, de azért van erről bőven olvasnivaló...csak nem lehetetlen utánaszaglászni? :) )

2014. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
Ha pedig írjuk, hogy olvasson alapismereteket vagy sárga kapszulát, akkor visszaír, hogy nem olvasni akar, hanem edzeni. Persze, vannak normálisok is, akik megköszönik és utánajárnak.
2014. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
Néha először jönnek azok a válaszok, hogy "nem akarok bogyózbi" :DDD Aztán szépen leesik nekik, hogy ez 1 könyv :P :D
2014. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
Volt olyan is , hogy írtam hogy olvassa el a Sárga kapszulát, erre valakitől jött a válasz, hogy én mindig ezt írom, de hát ha egyszer ez mindent leír akkor miért ajánljak mást... :D
2014. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Most jött is egy ilyen kérdés. :-)
2014. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!