Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a top 3 kedvenc vicces...

Melyik a top 3 kedvenc vicces tévhited, laikus kinyilatkozásod?

Figyelt kérdés

Ilyen napom van, sajnálom, egyfolytában kérdezősködök, ahelyett, hogy megrohamoznám azt a 69 föci tételt :D

Csak hogy értsétek, összeállítom én a sajátomat, aztán majd lehet, hogy az emberek butaságának elfajzásáról megfogalmazott felsőbbrendűségérzésem ecsetelésébe torkollik az egész, remélem nem :)


1) Az edzési utáni kiegészítő fantázianevének túl szoros értelmezése.


"nem hat a tömegnövelőm" "a zöld Jumbo nagyon jól hozza a tömeget"


2)Aerob és kardió mozgásformák komikus megnevezése.


"napi két órát szoktam szaladni"


3)Koncentrált makrotápanyagok sztereotíp lebutítása.


"koxpor" "kondipor"


ui.: a válaszban nem muszáj okoskodó seg.gfej-stílusban írni, és nem kötelező az unatkozásom, illetve esetleges elmezavarom firtatása sem.



#nagyképűkérdés #senkinemfogválaszolni?:(
2014. jún. 8. 14:28
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Megtaláltam, de tuti hogy kamu. :D
2014. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

Klasszikus zsírátalakításos biokémia szerintem a legjobb, bár a folpack-os csávó se volt egyszerű :D


"Nem vagyok, zsíros sőt az izom kb azt mondta az edzőm hogy 80 izom 20 zsír. De majd akarok versenyezni majd később. Majd ha a 20% zsírt átalakítom. Amúgy nem tudtok versenyeket szolnok megyében ? PLS." Edzőhözz jár , és versenyezni akar ennyi tudással? De ahhoz az edzőhöz se járnék. És persze van ilyen tucatszám, bár a kedvencem nem találom meg, mikor a válaszoló szinte már tudományos körítéssel elmagyarázta ezt a folyamatot.

2014. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Durván nyomják a zsírátalakítós arcok is. És nehéz meggyőzni őket, sokszor nem is lehet.
2014. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

"Üdv!

Én 6 hónapig heti átlag 2szer jártam konditerembe. Egy óra kardio+egy óra a többi gépen. Fél év alatt plusz tíz kiló jött rám, vagyis a zsírból izom lett, úgyhogy Te se add fel! Nem kell hozzá semmilyen vacak szer, és a centi kevesebb lesz, de a tömeged több. Vagyis izom lesz a zsírodból."


Most találtam , ez se rossz :D A konklúzió valami hatalmas!

2014. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Aztak..va! Hogy én ezt akkor nem láttam.., csúnya vita lett volna.:)
2014. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Élvezet ezeket olvasni!:D
2014. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Jó olvasni a válaszokat :D

Nem is tudom ilyenkor, hogy sírjak, vagy nevessek, hogy ennyi agynélküli mászkál közöttünk a teremben? :)


Múltkor egy hasonló kérdésnél már leírtam, de elmesélem még egyszer:

egyik héten odajön hozzám egy fickó, hogy ne eddzek mellre, mert lemegy a zsír. És ez egy lánynak nem túl előnyös.


Én csak bólogatok, mint aki egyetért, de folytatja:

"ja, és a vádli zsírszövet, azt is vedd figyelembe!"


Na itt megköszöntem a hasznos információkat és lementem az öltözőbe röhögni.

2014. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Ez jó volt. :) Nálunk van pár zsírosabb arc, akik edzés végén nyomnak pár sorozatot kis súllyal is, mert az szálkásít. Ott mondják is egymásnak mindenki előtt az okosságot. Ugyanúgy néznek ki fél éve, semmit nem fogynak, én meg nem szólok, hogy nem így megy, étrend is kell és nem a kis súly szálkásít, mert engem néznének hulyének. Utána mennek forogni a twisterre, mert a hasról meg azzal megy le a zsír. Szerintük.:)
2014. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Azta... Vannak gondok rendesen. :)
2014. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Nálam egyetemen volt olyan,hogy oda jött egy diák.

"Szia látom kondizol,de ugye fehérjeport nem (eszel) mert attól a májad tönkre megy"

Már ott nem bírtam amikor azt mondta,hogy fehérjeport """"NEM ESZEL""""

És ezt egy biológia szakos hallgató mondta, mint utólag kiderült.

2014. jún. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!