Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a top 3 kedvenc vicces...

Melyik a top 3 kedvenc vicces tévhited, laikus kinyilatkozásod?

Figyelt kérdés

Ilyen napom van, sajnálom, egyfolytában kérdezősködök, ahelyett, hogy megrohamoznám azt a 69 föci tételt :D

Csak hogy értsétek, összeállítom én a sajátomat, aztán majd lehet, hogy az emberek butaságának elfajzásáról megfogalmazott felsőbbrendűségérzésem ecsetelésébe torkollik az egész, remélem nem :)


1) Az edzési utáni kiegészítő fantázianevének túl szoros értelmezése.


"nem hat a tömegnövelőm" "a zöld Jumbo nagyon jól hozza a tömeget"


2)Aerob és kardió mozgásformák komikus megnevezése.


"napi két órát szoktam szaladni"


3)Koncentrált makrotápanyagok sztereotíp lebutítása.


"koxpor" "kondipor"


ui.: a válaszban nem muszáj okoskodó seg.gfej-stílusban írni, és nem kötelező az unatkozásom, illetve esetleges elmezavarom firtatása sem.



#nagyképűkérdés #senkinemfogválaszolni?:(
2014. jún. 8. 14:28
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Az utóiratban megfogalmazott első kérés csak az én idióta, erőltetett stílusomat hivatott kiparodizálni, öniróniát csepegtetve a sznob választékosságba.
2014. jún. 8. 14:31
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nekem is tetszenek Oriza, jókat írtál.:)

Engem itt az is zavar, hogy a kérdezők 90%-a nem tud helyesen írni. Néhány példa, nem mindegyikben lesz helyesírási hiba, Pl: hogyan foggyak? Mien ételt egyek? Milyen szert szeggyek? Impotens leszek e a kreatintól, hogy vegyem be? Mennyi hasprés viszi le a zsírt? A testépítés csak felfúj a fegyenc meg szálkásít? De még sok van, csak hirtelen ezek jutottak az eszembe.:)

2014. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Hát nagyon kezdőként voltak elég hülye dolgaim. Pl azt hittem, hogy a rizst fehérjetartalma miatt eszik, meg a nyakbólnyomásról azt hittem hogy a hátat dolgoztatja(bár már nem nyomok nyakból). Ennyi jutott eszembe. Tudom akkor még annyire tudatlan voltam, hogy rossz visszagondolni, de hát olyan ia volt. Szerencsére nem hittem azt, hogy felüléssel lehet fogyni. :D
2014. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:

Én azért ezeket is bírom:


"Hogy tudnék lefogyni nyárra?"


Nyárra, úgy, hogy 10-ből 10-szer május legvégén lett a kérdés kiírva.

2014. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
ja igen, és jön a következő kérdés, hogy sulikezdésre hogy gyúrjam ki magam? :)
2014. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:

Igazából egész évben megvan a hirtelen fellángolók "szezonja" jobban belegondolva.


Januárban az újévi fogadalmak miatt van tele a terem 1-2 hétig. Május környékén a strandfazon miatt...augusztusban meg a sulira pattintja ki magát mindenki.

2014. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
Meg az is sokszor le van írva, hogy én nem akarok túl izmos lenni meg ilyes fajta hülyeségek. Sandorzaolt azt hiszem te szoktál erre valami olyan példát hozni, higy attól hogy keveset vezetünk ugyan ugy kell a gázt használni. :D
2014. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
*Sandorzsolt
2014. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Jókat írtatok, mind nagyon true :D
2014. jún. 8. 14:57
 10/48 anonim ***** válasza:

Igen, írtam párszor ilyen példát, mert nem értik meg, hogy a kisebb forma sem belesza rós edzéssel készül.

Továbbiak: hogy edzettek régen a spártaiak, hogy súlyzó nélkül mégis izmosak voltak? Hogy gyúrják ki magukat a börtönben étrend nélkül? A haverom alig eszik és mégis izmos, akkor nem is kell étrend, csak ti itt kamuztok? :)

2014. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!