Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek szákásításhoz...

Szerintetek szákásításhoz mennyire jó az ugrókötél?

Figyelt kérdés
2 éve edzek lassan, 184 cm vagyok 92-3 kg-hoz.Némi felesleg van a hasamon,főleg oldalt,és a lábamon...mit gondoltok az ugrókötél segít ezen?:)

2014. jún. 9. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Segít, ha van mellé diétád is. Csak ugye ugrókötelezéssel nehéz 120-130-as pulzust tartani 40-60 percig. És nálam ez vált be. De van aki az intervallum kardióra esküszik, nem az aerob edzésre. Na arra jó lehet az ugrókötelezés is.
2014. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túl intenzív, így nagy izomveszteséggel jár.
2014. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bicajozz
2014. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az ugrókötél kardió mozgás. inkább erősíts ha szálkásodni szertnél. Heti 2X kardió + 3X erősítés szerintem tökéletes.
2014. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát jah,diéta alatt lepusztít a hosszabb kardió,ezért jobb az aerob erre,a szobabicaj mondjuk.

változatos edzéshez viszont jó nem túl hosszan pl 10 perc kötél,20 perc kettlebell nem túl nagy súllyal,hogy ne menjen 200ra a pulzus,aztán levezetsz fél óra szobabringával.

de mivel te nem írtál diétáról így olyan mindegy,kötelezz ha akarsz.

2014. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!