Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 18 évesen már egészen...

Ha 18 évesen már egészen megerősödtem a kondi miatt akkor az általános fejlődés meg erre rájön, vagy én azt most siettetem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 1,5 éve kondizok. 61kg-ről 76-re felmentem ez alatt. Közben 178-ról 182cm nőttem magasságra,de a testemen kívül kölyök vagyok,gondolok itt az arcomra meg minden. Későn érő voltam/vagyok 15 évesen nőtt ki a hónaljam és az arcom meg a mellem,sőt még a hasamon sincs semmi. Jó persze folyamatosan kicsit nő,de még messze nem vagyok felnőtt. Ezek alapján akkor az általános férfivá érése folyamán végbemenő vállasodás,erősödés még bennem kéne,hogy legyen. Viszont én 1,5 éve egész komolyan kondizok,protein,étrend,alvás,amit tudok azt megteszem....szval akkor én még sokat erősödhetek és a vállam magától is szélesedhet még meg erősödhet,vagy én ezt most meggyorsítottam és nekem nem lesz már látványos férfiasodás mert már így.

2014. jún. 10. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha csak folytatnád a kondit, tömegelnél kis kaloriaplusszal és majd kiderul mi lesz veled.
2014. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hülye a szervezet, ez két külön folyamat. Lehet hogy van egymasrahatas (aki mondjuk 25 éves koráig nem csinalt semmit, az nehezebben ér el jó eredményt mintha mindig sportolt volna), de a kérdésedben felvetett aggodalom alaptalan.
2014. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!