Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Írnátok nekem egy kezdő...

Írnátok nekem egy kezdő edzéstervet?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap kezdtem el járni a konditerembe testvéremmel de kicsit összekaptunk és egyedül szeretnék menni írnátok edzéstervet hogy pl melyik nap mire kell edzeni meg milyen gyakorlatokat kell akkor végezni mennyi ismétlésszámmal. Ja és tömegnövelő edzésen vagyok előre is köszönöm a segítséget.

2014. jún. 11. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tömegnövelő edzés, mivel az étrended dönti el a dolgokat. Szálkásításkor sem változik a súlyzós edzés. Akkor sem kis súlyokkal bohóckodunk, ahogy néhány idióta gondolja.


Tessék:

kezdőknek először 2 hónapig teljes testes 3 napos edzés kell:

[link]


Majd lehet után osztott edzésre váltani. Célszerű először egy kétfelé osztott edzést végezni, un. A-B-A, B-A-B edzésrendszerben:

[link]


Ezután mehet a teljesen osztott edzés, ahol már egy izomra 3-4 gyakorlat is mehet (kisebb izmokra 2-3, nagyobbakra 3-4), így egy héten egy izomcsoportra már csak egyszer edzünk, hogy megfelelően tudjunk regenerálódni.

Naturálban maradjunk 3 vagy 4 napos edzésnél:

[link]

[link]

2014. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2014. jún. 11. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
szívesen.
2014. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De amúgy nem kellett volna feltenni ezt a kérdést :)

Monti legalább 1000x megválaszolta ugyan ezt :) 1perc lett volna megtalálni :)

2014. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, ma még leírom párszor, aztán ennyi.:)
2014. jún. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!