Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik "belebuzultak a testépítésbe"?

Figyelt kérdés
És most nem a profikra és modellekre gondolok. Náluk ez teljesen más. Én az olyan hobbi kondisokra gondolok, akik megvesznek 8 féle kieget, minden kaját grammra lemérnek, mindenhova viszik a csirke-rizst, szociális életet nem élnek és általánosságban mindent ennek rendelnek alá. Csak erről tudnak beszélni, más hobbijuk nincs, ha vannak barátaik max ugyanilyenek és csak edzeni szoktak együtt. Mi értelme ennek? Úgysem versenyeznek, nem néznek ki olyan jól mégis mintha csak ennek élnének. Mintha az életük múlna azon, hogy jól nézzenek ki.
2014. jún. 11. 20:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

kérdező, én belebuzultam, csak nem a testépítésbe, hanem az ilyen tavaszi magkezdeményekbe mint te.

ide jössz provokálni ebbe a kategóriába, és elvárod hogy bájcsevegjünk.

na mindegy is, visszakanyarodva az irományom elejéhez...buzulás!

te térdelsz, vagy eléd álljak és teszed a dolgod?

na további jó billentyűzet csapkodást!

2014. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
9-es! Állj át az erőemelésre, ott nem számít a kinézet, de ugyanúgy van sikerélmény. Mondjuk én könnyen pofázok mert ektomorfként a kinezetemet szinte nem tudom elrontani. Viszont ketszer annyit kell ennem ugyanahhoz az eroszinthez, mint egy magadfajtanak.
2014. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igazi vesztes lehet az, aki egy idegen ember kérdése miatt idegese lesz és ilyet ír. Szép volt, besértődni, mert magadra ismertél és a törékeny egód miatt rögtön személyeskedni, ha már értelmes válasz nem jön össze.
2014. jún. 11. 22:25
 14/21 A kérdező kommentje:
56-osnak.
2014. jún. 11. 22:26
 15/21 anonim ***** válasza:
Csak hogy én a kinézet miatt csinálom mert elegem volt abból, hogy dagadtan nyáron szégyelltem kimenni az utcára.Minőséges, normális életet akartam élni azzal, hogy normálisan vagy jól nézek ki.Egy biztos:Nem fogom a génjeimet tovább örökíteni ne bassssszak már ki egy ártatlan emberrel mert ilyen ócska szar géneket örököltem.A gyengének pusztulnia kell.
2014. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem akarok tolakodó lenni, de hátha tudok használható ötletet adni. Az egyik: ketogén diétát próbáltad? Illetve úgy altalaban véve a kaloriaigenyt főként telítetlen zsirokbol fedezni. Másik: az eroemelo edzést lehet testépítő céllal is csinalni, saját tapasztalataim miatt látok ebben fantáziát. Egy csúcsra járatott izomzat sokkal több kalóriát eget alapjáraton is. Nálam ez hátrányos, mivel azt jelenti hogy pl 40km biciklizeshez kell legalább 200 g fehérje meg kb 400 g Ch, különben a tartalékokat égetem, ami nálam csak izomvesztest jelent, mert kb 8% a testzsirom. Följebb nem megy soha. Neked viszont kifejezetten jól jönne. Egyébként kb 1,5 evbe tellt átállítani az izomzatot ilyenre, eleinte utáltam a nagy súlyokat, most meg függő vagyok. Kettes-hármas sorozatok nélkül el se tudok kepzelni edzést. Csak az izuletekre figyelni kell ( pl. izuletvedo).
2014. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy tolakodó, éppen ellenkezőleg, nagyra értékelem a segítőkészséged.Ez olyan ektomorf vonás mivel megfigyeléseim szerint minden ektomorf haverom hihetetlenül empatikus és segítőkész :D De tényleg.Igen, gondolkodtam rajta és ki is próbálnám ha nem tudományosan unalmas, biológiai, fiziológiai és anatómiai ismeretekkel nem rendelkezők számára értelmezhetetlen, homályos és haszontalan módon lenne leírva egy épkézláb ketogén étrend.A Sárga kapszulában leírt étrend nem működik, képtelen voltam ketózisba esni valami miatt pedig minden stimmelt.Sokak szerint túl magas a fehérje bevitel.De ez sem fog működni, hogy néha tartok egy-két csalónapot és rögtön visszahízok 1-1,5 kilót.Elegem van ebből.
2014. jún. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálsz egy arany középutat? Számolod a kalóriákat, megeszel bármit és tartod a súlyod.

Az átmeneti böjtölés bejönne neked. Ott csak egy meghatarozott idon belul eszel viszont akkor elfogyaszthatsz jó nagy adagokat.

2014. jún. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem leszel túl népszerű :D De én sem :D


Én 8 éve edzem. Kihagyások nélkül, edzés és táplálkozás elméletben rengeteg embert lealázok. Sokan jöttek hozzám úgy oda a konditeremben régen, hogy "te miért nem versenyzel?" meg "te aztán tényleg keményen edzel" stb...tipikus betokosodott gyúrós voltam, mindenki sz*r volt valamiért, ha nem értett egyet az edzés,étkezés,pihenés szentháromságnak alá vetett élettel. Nem értettem, hogy lehet úgy élni, hogy egészségtelenül eszel, vézna vagy, a tested állandóan mérgezed, kialvatlan vagy és rosszul voltam tőle, hogy mivel mérgeztem eddig a testemet...

de volt egy dolog ami felpattintotta a szemem.

Azóta arany középutat járok. Edzek - de nem csak gyúrok. Egészségesen étkezem - de ha megkívánom a chipset, eszek.

Pihenek eleget, de nem stresszelek be rajta, ha fenn kell maradnom egész éjjel.


És tudod, látom, hogy mennyi sérült ember van, aki mindent onnan néz, hogy kinek mekkora a karja. Kár hogy a valóságban, a felnőtt életen ez nem számít. Tudod hol számít? a kocsmában, a diszkóban meg a börtönben.

Nézz ki sportosan, legyen rajtad izom, de senkit nem érdekel hogy 35-ös vagy 45-ös a bicepszed - a többi gyúróson kívül.

Több energiába kerül fenntartani egy átlagon felül izmos testet, mint amennyit érsz vele.


Szóval, hogy mi értelme van? SEMMI.

Olvasd el a Vágyaimban című könyvet( nem, nem ez lendített ki az "egészség betegségéből" :)

2014. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

+1 Nem sírok a sarokban, ha hirtelen le kell futnom/tekernem 10-20/60-70 kilométert és a karom hirtelen 3 centit zuhan össze, a combom meg 6-7et. Mert nincs semmi jelentősége.


Régen el sem indultam volna ilyen megmérettetéseken, mert a nehezen felszedett izomtömegemet sajnáltam elveszteni. Elég korlátolt felfogás amikor te vagy az izmaidért és nem az izmaid érted :)

2014. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!