Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik "belebuzultak a testépítésbe"?

Figyelt kérdés
És most nem a profikra és modellekre gondolok. Náluk ez teljesen más. Én az olyan hobbi kondisokra gondolok, akik megvesznek 8 féle kieget, minden kaját grammra lemérnek, mindenhova viszik a csirke-rizst, szociális életet nem élnek és általánosságban mindent ennek rendelnek alá. Csak erről tudnak beszélni, más hobbijuk nincs, ha vannak barátaik max ugyanilyenek és csak edzeni szoktak együtt. Mi értelme ennek? Úgysem versenyeznek, nem néznek ki olyan jól mégis mintha csak ennek élnének. Mintha az életük múlna azon, hogy jól nézzenek ki.
2014. jún. 11. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Mekkora általánosítás?

Mi az,hogy nem mérhetem a kaját?

Az egész arról szol,hogy egészségesen szeretnék élni és nem tucat kaját enni mint a többi gnóm.

Szociális életet nem élnek, ezt kifejtenéd?

2014. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Pl. nem megy el moziba, mert kimarad egy étkezés; nem eszik karácsonykor a családi vacsorából, mert nem tiszta kaja; ha van valami összejövetel nem megy el, mert kimarad étkezés/ nem regenerálódik; mindent megtagad magától, sosem kajál félre, nem megy el barátokkal fagyizni, mert az szemét kaja. Nem hiszem, hogy te bele illesz ebbe, amit írtam összeségében értettem, attól, hogy méred a kaját még nem leszel ilyen. Csak ha mindegyikből magadra ismersz. Olyanokra gondolok, akik semmi másról nem tudnak beszélni, ez az egyetlen dolog az életükben. Több ilyen embert is ismerek, viszont megérteni még nem tudtam őket.
2014. jún. 11. 20:45
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Mások meg másba buzulnak bele. Nyilván az se jó ha valakinek kizárólag ez az élete, de azt is tegyük hozzá hogy sokan eleve negatív előítélettel vannak a testépítés felé.
2014. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én is szeretek jól kinézni, főleg nyáron.

Szerinted melyik a jobb? Egy köcsög vékony páwa izomtrikóba vagy olyan aki ki van gyúrva persze normál keretek között.

Szociális élet van a konditeremben is.

Amúgy féltékeny vagy?

2014. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Így van nem érdekelhet mindenkit a testépítést valakit pl a zenélés vonz és sokat gitározik.

Szerintem nem elítélendő,én tisztelem az e-fajta tevékenységeket mert mit ne mondjak nehéz megállni egy finom sütit,hogy ne egyek meg mondjuk diéta közben :)

2014. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Semmiben sem jó túlzásba esni, de az eloszlások általában olyanok, hogy a végletekből kevés van.
2014. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 *Glissade* ***** válasza:
90%

Tudod mennyi akaraterő kell ahhoz, hogy betartsd a kaját?

Normálisan edz? Elviseld a sok irígy embert?

Amikor lelépnek a barátaid, mert nem bírják az edzês mániád?

Amikor anyád fehér lisztel és cukorral tömne?

Meg amikor nem tudsz sem a strandon, sem a mekibe, mozi büfében normális kaját venni?

Gondolom nem!

2014. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Meg sem értettétek, amit írtam, úgyhogy erről ennyit.
2014. jún. 11. 21:27
 9/21 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tudom miről beszélsz.Utálom ezt az életmódot.Sokáig dagadt voltam.Másfél éve tökéletesen pontosan, kínosan ügyelve a precizitásra kimérek mindent, nem járok szórakozni és nincs szociális életem.Viszont soha nem néztem ki ennyire jól.Mostanában falási rohamaim vannak.Néhány óra leforgása alatt eltakarítok akár 1 kiló csokoládét is és utána férfi létemre hánytatom magamat és inkább benyugtatózom magam, hogy ne zabáljak.Utálom azt, hogy a testépítés mint önálló sport létrejöhetett.Utálom ezt a sportot, utálom ezt az életmódot.Nincs arany középút mivel hízásra hajlamos szemét genetikám van.Vagy szemetet eszel vagy egészségesen élsz.Ez a sport nem jobb emberré tett hanem csak rontotta az edző életmódom előtti hitvány személyiségemet.Nem tudom mi a kiút ebből az ördögi körből.Egy biztos:Nem vagyok boldogabb, hogy viszonylag jól nézek ki.
2014. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Pedig ezek nagyreszet tok foloslegesen csinaljak.

Mivel a legtobb kieg haszontalan, az étkezések időzítése nem fontos, és mértékkel a szemét kaja is mehet csak bele kell számolni.

2014. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!