Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Válemény? Eről a termékről:...

Ati1997 kérdése:

Válemény? Eről a termékről: EXCELENT WHEY MASS 4kg Adataim: 17 éves 74 kg 186 cm Kaja rendben!

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 11:37
1 2 3
 11/21 tap bela ***** válasza:
Akkor én teszek fel egy kérdést, ha valaminek igen csekély a fehérje tartalma, mint mondjuk a szárított írónak, és biológiai értékét nem igen írják az ezzel foglalkozó élelmiszer szakik, akkor miért kell egy tömegnövelőbe tenni?
2014. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Akkor én teszek fel egy kérdést, ha valaminek igen csekély a fehérje tartalma, mint mondjuk a szárított írónak, és biológiai értékét nem igen írják az ezzel foglalkozó élelmiszer szakik, akkor miért kell egy tömegnövelőbe tenni?"


Mer' occsó.


Én még mindig nem értem az előző fejtegetésedet. Ne mondd már, hogy mikor azt írod, hogy egy tömegnövelőben 19 gramm fehérje van, akkor az azt jelenti, hogy a fehérjeforrásként szolgáló(nem 100%-os) tápanyagFORRÁST jelölöd, nem magát a tápanyagot! Vagy én nem értek valamit? Szerintem, ha azt írja valami, hogy 100 gramm termékben 19 gramm fehérje, az nem arra utal, hogy 19 gramm wpc 80 van benne. Sokkal jobban benne vagy a témában, mint én, de most vagy hülyeséget mondasz vagy rosszul értelek.


Meg az itthoni "házi tömegnövelőmet" sem úgy tekintem, hogy "45 gramm fehérje és 45 gramm ch" csak azért, mert a tőled rendelt MHN proteinemből raktam bele 45 grammot. Azt mondom, hogy 35 gramm fehérje és 45 gramm ch, mert ez az igazság, a 'fehérje' csak amolyan lekerekítése az adott koncentrátumnak a mellékanyagoktól(laktóz, tejzsír) eltekintve.

2014. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 tap bela ***** válasza:

"Akkor én teszek fel egy kérdést, ha valaminek igen csekély a fehérje tartalma, mint mondjuk a szárított írónak, és biológiai értékét nem igen írják az ezzel foglalkozó élelmiszer szakik, akkor miért kell egy tömegnövelőbe tenni?"


Mer' occsó.



Vagy?!?!

2014. jún. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 tap bela ***** válasza:

"100 gramm termékben 19 gramm fehérje, az nem arra utal, hogy 19 gramm wpc 80 van benne."



Szerintem én pont ezt írtam. Meg lehet, hogy kissé kitekerten..... Tehát nem 19%-nyi, hanem 19g fehérje, ami két fehérjeforrásból áll. wpc80 és szárított író. De mivel nem tudjuk, hogy mennyi a wpc80 és mennyi az író aránya, ezért a 19g fehérje az nem 19% hanem kevesebb

2014. jún. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Tehát ha tudjuk, hogy az MHN Gainer-ben 35 gramm fehérje van, akkor 35 gramm tejsavó koncentrátum van benne?
2014. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 tap bela ***** válasza:
Pontosabban 35g wpc80 instnat van benne. Mert ez sem mindegy. A whey protein koncentrátum név alatt lehet mi is van. Lehet WPc80, WPC80 instant, WPC75, és lehetne sorolni.
2014. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ha ez így van, akkor nagyon átértelmezi a dolgokat. De nekem még mindig felfoghatatlan, hogy amikor a shop builderen írják a kis kördiagrammukkal, hogy x% fehérje, akkor az nem a valódi fehérje %-ot jelenti.


Most ez komolyan így van?

2014. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 tap bela ***** válasza:
Bocsánat, de mondjuk amikor látsz valahol egy dizájner fehérjét és mondjuk tegyük fel, hogy az van rá írva hogy whey protein koncentátum, és vegyük azt a verziót, hogy csak ízesítő és édesítő van benne, akkor hogyan lehet, hogy a csokis is ugyan akkor fehérje tartalmú, mint a banános? %-os érték?
2014. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ti megvennétek vagy nem?
2014. jún. 15. 21:12
 20/21 anonim ***** válasza:

Majd fb-n rád írok, aztán megbeszéljük, érdekes ez :D


On: Nem venném meg.

2014. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!