Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ízlésficamom van ha ez szerint...

Ízlésficamom van ha ez szerintem borzasztó test?

Figyelt kérdés

[link]


A szexrovatban agyondicsérték de szerintem iszonyat formátlan,semmi izom,és elég zsíros..ráadásul 20 évesen és "meg van elégedve" magával..

Itt normális,sportosabb emberek vannak.

Szerintetek is borzasztó?


2014. jún. 14. 13:29
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
nem azt mondom,hogy borzasztó,de na ..!
2014. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A szexrovatba főleg szűzfaszú kockák írnak, akik felizgulnak bármire aminek puncija van, nem abból kell kiindulni.
2014. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ja, nekem sem bejövős, de mindig vannak ilyen divatirányzatok, amiknek meg kell felelni. Régen a vékony nádszál kisasszony volt a divatosabb, most meg a "legyen mit fogni rajta", aki meg ektomorf és tényleg vékony az egy utolsó gyökér, mert anorexiás és azt hiszi magáról, hogy szép.


Én inkább szeretem a vékonyabb, kevésbé izmos lányokat, mint az ilyen mértékű zsírosságot. Nekem se tetszik.

2014. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

A telt,bejövős valahogy így néz ki.

Köze nincs hozzá..


[link]

2014. jún. 14. 13:40
 5/22 anonim ***** válasza:
Mindkettővel kardióznék szívesen... :D
2014. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Lehetne kicsit feszesebb, de borzasztónak azért nem nevezném.
2014. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A 2. linknél tényleg jobb csaj van, de azt nem írnám az elsőre sem, hogy borzasztó. Max nem annyira bejövős.
2014. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Nyilván nem azoknak fog tetszeni, akik az izmos, kigyúrt testet találják vonzónak, de sokan preferálják ezt az alkatot is. Nem borzasztó. Nem beteges elhízás, ha meg van elégedve magával, akkor az a lényeg.
2014. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
A 4-esnél linkelt hölgy azért néz ki így, mert retusált. Egy "szűz" fotón rajta is látszanának a hurkácskák, nem kell bedőlni az ilyen képeknek. :)
2014. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Lehet, de én most ezt a képet látom és ez alapján jó.
2014. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!