Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ízlésficamom van ha ez szerint...

Ízlésficamom van ha ez szerintem borzasztó test?

Figyelt kérdés

[link]


A szexrovatban agyondicsérték de szerintem iszonyat formátlan,semmi izom,és elég zsíros..ráadásul 20 évesen és "meg van elégedve" magával..

Itt normális,sportosabb emberek vannak.

Szerintetek is borzasztó?


2014. jún. 14. 13:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű, de még szörnyűbb az, ha meg van elégedve magával.
2014. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam sandorzsolt

Ha valaki így néz ki mint ezen a retusált képen akkor az a jó.

2014. jún. 14. 14:05
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem jön be, olyan alakja van ,mint az öreganyámnak, szó szerint. Normális teste legyen egy 20 éves csajnak, ezalatt nem az izmost értem. Hanem normális, 2-3 kg plusz most ide vagy oda, de ez már túl sok.
2014. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Lol, azért megnéznék egy képet arról is, hogy te kit dugsz, ha már ilyen lekezelő vagy másokkal.


bár úgyis tudom, hogy a tenyeredet csak :D

2014. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Inkább a mamád. :)


Ha ide felrakja,vállalja a véleményeket.

2014. jún. 14. 14:43
 16/22 anonim ***** válasza:
Nézz rá az átlag 18-20 éves csajokra, hasonlóak, mint akit linkeltél. Nekem is volt általános iskolás osztálytársaim, akik akkor még jól néztek ki, sportosak voltak, azok ma már olyanok, mint akit linkeltél. Cigin, pián és szar kajákon élnek 0 sporttal.
2014. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 tkodit ***** válasza:

Nem mondanám borzasztónak, de nem egy jó test. Tudnám ezen mit dicsérnek? "Olyan jó látni, ahogy a viszonylag jó genetikád (nagy cici) mellé semmit nem teszel, és mozogsz, hogy jobban nézz ki?! "

Mert kábé ez jön le a csajról.

2014. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is borzalmas és nem azért, mert "rossz látvány", hanem egy csomó betegséget így megalapoz magának. Az emberek miért nem gondolnak előre és mondjuk arra, h mi lesz vele 50 év múlva? tudom, h finom az a süti meg mekis kaja, de ha szeret élni akkor gondoljon már a kaján kívül arra, h fog-e még 60 -70 éves korában élni vagy szívinfarktusban meghal mert zsíros, cukros kajákat eszik most. Vagy cukorbetegség és még sorolhatnám...
2014. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nálam szóba se jöhet egy ilyen nő, bár én alapból a vékonyabbhoz vonzódom. Exem akivel 3 évig voltam, ektomorph, akivel most kavargatok szintén. Írták itt páran h nem borzasztó, szerintem meg az. De mondom, az alap ízlésem teljesen más, lehet ezért tartom kifejezetten undorítónak azt a derék-térd intervallumot.
2014. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

azért borzasztónak nem borzasztó.

azzá akkor válik egy ilyen lány ha rózsaszín feszülős ruhákban kezd el vonulgatni,vagy sztreccs naciban,toppokban.

és igen,hosszútávú egészség szempontjából ekkora zsírfelesleg felelőtlenség.

2014. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!