Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem tudom minden nap a 2g...

Ha nem tudom minden nap a 2g fehérjét és az 5 g ch-t bevinni akkor edzek inkább 3 naponta a 2 naponta helyett? 34F 115kg.

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked nem is kell 2g x ttkg fehérje, ha sok rajtad a zsír. Nem tudom milyen magas vagy, de a 115kg elég soknak tűnik. Szóval a 2g x ttkg az kb zsírmentes testtömegre, vagy 10% körüli testzsírnál érvényes. De 25-30%-nál már nem kell ennyi! A zsír az nem kér enni.

És most 115 kilóra még tömeget szeretnél növelni? Nem nagyon értem a célod..:)

2014. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
no igen. 183 cm vagyok. a hasam elég nagy. akkor a zsírmentes testömeget kell nézni?
2014. jún. 14. 14:42
 3/4 A kérdező kommentje:
a 115kg a hasi zsir miatt van. egyébként nem vagyok egy nagy állat sajnos. alig látszik hogy kondizom. ezért kérdem hogy hogy edzek és egyek? kb 1 éve edzek
2014. jún. 14. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Még 10% körüli testzsírnál is mehet a 2g x ttkg, de neked nem kell 230g fehérje az tuti. Elég lesz a 170-180 is. Mármint tömegeléskor. Szálkásításnál viszont mehet kicsit több fehérje, de akkor meg nem kell ennyi ch, csak 1-2g x ttkg. A magasabb értékről indulsz és ha nincs heti 0,5-1 kg fogyás, akkor csökkented a ch-t.
2014. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!