Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit nevezünk naturális testépí...

Mit nevezünk naturális testépítésnek? Mi fér bele, és mi nem?

Figyelt kérdés
Fehérjeporok, aminósavak, vitamin készítmények, zsírégetők, vízhajtók, stb, gondolom még bele férnek a naturálba, de lehet kapni olyan készítményeket LEGÁLISAN a boltokban is akár, ami már NEM naturál kategória?

2014. jún. 16. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Legálisan már nem mivel új törvény van ami bünteti ezt.Az ,hogy mennyire veszik komolyan az már más dolog.
2014. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
boltban nem, de pl gyógyszertárban ha orvosilag indokolt, és van recepted, akkor gyógyszertárban lehet legálisan kapni olyan szteroid tartalmú készítményeket, amik már nem tartoznak bele a naturál testépítés fogalomkörébe. de persze nem is találsz olyan orvost, remélhetõleg, aki indokolatlanul ad ilyen recepteket, ellenkezõ esetben én fel is nyomnám gondolkodás nélkül.
2014. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert egyszer a neten bóklászva találtam egy builder-es webshop-ot, aminek volt egy kategóriájaezen a néven: Hormon tartalmú készítmények, vagy hormonális, készítmények, vagy valami ilyen elnevezésű kategória. Arra emlékszek hogy "hormon" szó benne volt a kategória elnevezésében... Ezt érdekesnek találtam! :D
2014. jún. 16. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Az más. Ugyan a szteroidok is a hormonháztartásodra vannak hatással, meg ezek a tápkiegek is, de egészen más a kettő. A szteroid külső forrásból ad hozzá a saját kis teszto-termelésedhez, a tápkieg meg csak a meglévő természetes termelődést serkenti, alig érezhető hatású.
2014. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!