Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2Hónap alatt lehet valakinek...

Ever27 kérdése:

2Hónap alatt lehet valakinek kocka hasa? Nektek, fiúknak bejön az ha egy lánynak kocka hasa van?

Figyelt kérdés
Régi nagy álmom,hogy kocka hasam legyen! Jó persze nem az az extrém kigyúrt vadállat akarok lenni csak nagyon tetszik a kocka has...:) Saját tapasztalokat is várok! :)

2014. jún. 16. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Kockahas elsősorban az étrendeden múlik, és ha jelenleg olyan formában vagy, akkor lehetséges a látszat 2 hónap alatt. Nekem a túl izmos és száraz csajok már nem jönnek be, viszont ha valaki tudja hol a határ, látszik a formáján hogy nem genetika hanem sportos és izmos, az még szép és vonzó.
2014. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

attól függ, ha ezt nevezzük kocka hasnak:

[link]

akkor inkább választanék egy teltkarcsút.


De ha ezt nevezzük kocka hasnak:

[link]

akkor:

https://www.youtube.com/watch?v=lVN1Apz45AE

2014. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát a második az inkább!! :D
2014. jún. 16. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Étrend kérdése leginkább. És egy nő soha nem lesz kigyúrt koksz nélkül, még ha akarja sem, nem hogy ha még nem is akar. Szóval ettől ne tarts. :)

Nekem kb mindegy, hogy kockás vagy nem egy nő hasa. Legyen szép arca és legyen normális. Ez a lényeg.

2014. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként bejön, viszont csak attól nem fog valaki bejönni, mert kockás a hasa. Pusztán a kinézet legfeljebb egy alkalmi kapcsolatnál érdekes. De attól függetlenül szeretem, hogy a párom sportos, izmos, jó látni, érezni, ahogy megfeszül.
2014. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!