Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz az, ha tisztán kondizok...

Igaz az, ha tisztán kondizok (jol etkezem) akkor jobb izmaim lesznek, mintha kulonböző "szereket, kiegeszitoket' szednék?

Figyelt kérdés
azt is hallottam hogy az olyan edzesaki tomegnovelot, vagy ilyesmi dolgokat hasznal, annak ha abbamarad a kondi, akkor leeresztenek az izmai, a termeszetes pedig megmarad. ez igaz?

2014. jún. 16. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
bárhol is hallottad, ezeket, vagy olvastad, többé ne olvasgass azon a helyen, így is sötétség van a fejedben, nem kell, még hülyíteni is magadat.
2014. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
nem igaz
2014. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Baromsag.
2014. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szerek, és a kiegészítők között van ám különbség!

Amennyiben a szerek alatt szteroidokat érted, és kiegészítők alatt tápkiegeket érted.

2014. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyu én nem ettem semmi kiegészítőt csak rendesen tömegeltem 4 hónapig és pár hét alatt simán leéheztem magamról az egészet de még többet is :)
2014. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Baromság, annyi igazság talán lehet (innen indulhatott talán a "legenda") ha egy izommennyiséget tömegetnövelővel/fehérjével építesz fel, mint kaja, de ennek fogyasztását abbahagyod, és nem pótolod a kiesett tápanyagot szilárd formában, akkor az izomméret lecsökkenhet. De ez a tápanyaghiány miatt van, nem azért mert más izomról beszélünk!


A hormonháztartást megbolondító tesztoszteron és szteroid gyógyszerekre ez persze nem teljesen igaz.

2014. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
b+ ez fájt
2014. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok képesek komolyan válaszolni? :D Hogy van türelmetek?
2014. jún. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!