Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyi idösen melyek a legjobb...

Ennyi idösen melyek a legjobb felsotestedzo gyakorlatok? Lehetoleg a nyari szünet alatt elvégezhetö

Figyelt kérdés
14/F vizilabdaztam versenyszeruen 4 évig de mivel késonéro vagyok ezert abbahagytam mert a nagysag ebben a sportagban fontos. E hijján szeretnék csinalni fokepp bicepsz és hasizomerösito gyakorlatokat amivel korosztalynak megfelelelo izmokat szerezhetek. Napi 50 fekvöt 150 felulest egy oranyi sujzozast (5kg) valamilyen mas gyakorlatot es negyed ora nyujtast gondoltam. Emelle napi hat het deci tej jonne vagy valamilyen feherje szelet. Egyebkent nyujtas nelkul tenyleg nem gomboju izmaink (kar) lesnek hanem csak vastag karunk? Elore is koszi

2014. jún. 12. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
fake :)
2014. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. Olyan veszelyesen nagy eltérés nemlesz az izmaid kinezeteben ha nem nyujtasz...pláne úgy h 14 eves vagy...igazából a haladó bodybuildereknek fontos a nyújtás ebből a szempontból. Ez arra van kitalálva h a jól lenyújtott izomzat nem fog egykönnyen megsérülni edzés közben.

2. Az otthoni edzést ne úgy gondold h ma megcsinálok egyhuzamban 50 fekvőt és amikpr kész akkor jöhet a kovetkezo gyakorlat, hanem csinálj meg 20fekvot, varj fél percet, csinalj megint 20at,megint fel perc piheno ,megint husz (vagy18 vagy15 vagy amennyi erőd van a végére...).

Felulest ugyan igy ,de több sorozattal.

Azt jol latod h kell fehérje méghozzá sok...de tejből mongyuk napi hat liter kéne h egy csirkemell naturszelet-nyi fehérjemennyiség kijöjjön :D a proteinszelet meg szerintem nem tartalmaz elég fehérjét, vagy ha igen akkor drága...igazából énsem vagyok tisztában ezzel a cuccal de nem láttam még embert aki muzliszelettel (de tejjel sem) fejlődött volna rendesen. -szoval ajánlani tudom h nègy öt tojást főzz meg, vagy csinálj/csináltass magadnak valamilyen húst edzés utánra.

Én16 éves vagyok , és ezév tanévkezdéstől keztem el rendesen edzeni sullyal-fekvenyomás ,tárogatás , hasizom (mongyuk ez salyát sullyal megy) ,bicepszezés, tricepszezés, válizom , széleshátizom (főleg többfajta húzóckodással), gugolás, statikus kitörés(sajátsullyal 1percen át lábanként 3szor). Nahszoval én ezt csinálom heti négy edzésre elosztva ( Hétfö, K , Sz , Csütörtök ), és az egész évfolyamomnál vagyok mostmár erősebb.

2014. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!