Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec megadaily one vagy...

Scitec megadaily one vagy Myprotein alpha men?

Figyelt kérdés

Shop builderen néztemm az összetevőket, az alpha-ban több összetevő van, azt se tudom mire jók, pl ilyen Royal Jelly, Alpha Lipoic Acid. A megadailyben nagyobb mennyiségűek az összetevők, a myproteinesben pedig több minen van.

Mindkettőnek kb ugyanaz az ára, melyik a jobb?


2014. jún. 17. 14:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem. De epp igy is eleg vasat viszunk be es kiegesziteni vele már egeszsegtelen és nincs szukség.

Bezzeg ha Lenkei mondja az eloadasaban akkor ugy van.

Tap bela neked semmi logikád nincs ha nem látod az alapveto kapcsolatot hogy miert van bármi haszna abból lenkeinek hogy tápkieget árul.

Nem a lenkeiben nem hiszek vagy a myproteinben nem hiszek hanem amikor valaki azt mondja hogy márpedig ez neked kell.

Lenkeit is ugyanugy a pénz érdekli. Semmi tobb.

Most neztem hogy tejsavot is arul. 22 g tejsavo koncentratum 450 mg izolatum 450 mg hidrolizatum. Tehat semmi jelentosege hogy izolatum es hidrolizatum is van benne csak belerakta mert tök jól hangzik.

2014. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
És pont ez a lenyeg a myproteinben hogy nincsne reklám nem mondja hogy erre meg arra szukseged van csak egyszeruen alapanygot árul.
2014. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Na de mi van akkor, ha Lenkei bácsi kutatott-kutatott, jutott egy következtetésre, és mivel azt látta, hogy a piacon nincs elég olyan készítmény, amit ő jónak gondol, ezért csinált egyet. Tehát előbb volt a gondolat, és utána az eladás. Avagy ő komolyan gondolja, hogy amit árul, az tényleg jó (pont ezért árulja), és nem csak eladta a lelkét, és miután nem árulja, elkezdi szarozni.


Ezzel csak arra akarok kilukadni, hogy pusztán egy adott helyzetből nem mindig lehet visszakövetkeztetni mélyebb dolgokra. A világ nem mindig olyan, mint a Sherlockban. Amit én mondtam, az is egy opció, amit marcii mondott, az is egy opció. Pusztán logikázgatással nem lehet rájönni, hogy a kettő közül melyik az igaz (netán egy harmadik?). Ezért kellenek konkrétumok, aka mérések.

2014. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

én egy helyen találtam rá erre a Lenkei multira, nem kötekedéstből, de ez mitől multivitamin? Allig van benne valami az alpha-hoz vagy a megadaily-hez viszonyítva, vitamín nincs is benne.

Ezek vannak benne: Kalcium 400mg 51%

Magnézium 200mg 53%

Kálium 50mg 3%

Cink 7,5 mg 75%

Vas 3,5 mg 25%

Mangán 1,25 mg 63%

Réz 500mcg 50%

Króm 100mcg 250%

Szelén 100mcg 182%

Jód 37.5 mcg 25%

Molibdén 10mcg 20%

L-glutaminnal

2014. jún. 19. 15:56
 15/16 tap bela ***** válasza:

ÚrIstan Te itt tartassz?!?!

Nem vagy vitapartner, bocsáss meg, hogy ezt írjam.

Nem is kínlódom veled.

?-)

2014. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Rendben.
2014. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!