Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Otthon végzett...

Testépítők! Otthon végzett súlyzós edzéssel lehet izom tömeget építeni? Lehet egy nagyon komoly fizikumot felépíteni ha mellette rendesen kajálok?

Figyelt kérdés
van kb 100kg súlyom, fekvőpadom , kétkezes , egykezes súlyzóim , scott padom, és haspadom. Köszönöm!
2014. jún. 17. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Civil embernek megfelelő tömeget akár a fészerben is össze tudsz kaparni, csak az alap gyakorlatok elvégzéséhez kellő súly is kell.

Nyilván versenyre való formád sosem lesz de ne is ez vigyen előre, mert az már más világ.

2014. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, én is eddig otthon edzettem és most 43 évesen ez a forma:

[link]

2014. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Zsolt Gratulálok szép forma ! :) és milyen gyakorlatokkal érted el ezt a szintet? többnyire szabadsúlyzós edzést végeztél, vagy eszkábáltál össze gépeket is?
2014. jún. 17. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs itthon gépem, csak szabad súlyos edzés ment. Most már teremben edzem, így kiegészítem géppel is az edzéseket,de a szabad súlyos gyakorlatokra alapozok. Amiket ismert is-mell- fekvenyomás, tarogatas, tolodzkodas.

Hát-húzódzkodás, evezések, felhúzás.

Váll-nyomások, oldalemeles.

Láb-guggolás, kitörés,

Bicepsz- állva rúddal, egykezesekkel beforgatós.

Tricepsz- fekve homlokra engedés, hátsó támasztós tolodzkodas.


És persze most már ezek mellé megy csigás gyakorlat is.

A gyakorlatokat variálom, nem minden edzésen megy mindegyik.

2014. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!