Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok? Folytassam,...

Mit gondoltok? Folytassam, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem rég kitaláltam, hogy "fogyjunk le a nyáron", a FOCUS T25-ös Alpha edzés program jónak ígérkezett, sikerült is letöltenem, és hétfőn "el is kezdtem", de mint kiderült nem vagyok olyan formában, hogy ezt csináljam, egy 10 perc után könnyekben török ki, mert nem bírom tartani a tempót még az ázsiai hölggyel sem, aki "könnyítetten" csinálja, a lábaim elkezdenek remegni és mindig az a vége, hogy a lábaimon ülve sírdogálok magamban. Szerintetek, csináljam tovább, max a saját tempómba, vagy felejtsem el ezt, vagy mit csináljak, ez még csak a 3. nap és... el vagyok keseredve :/
2014. jún. 18. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Akaszd fel magad, vagy sírj inkább egész nap a sarokban.
2014. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A fogyást nem ilyen hiperszuper edzésekkel fogod elérni. Rendes szénhidrátszegény étrend kell hozzá (de nem éhezés) és heti 3 vagy több aerob edzés, inkább ezeknek nézz utána.
2014. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

semmi értelme túlerőltetni magad... az, hogy 1 nyár alatt le tudsz e fogyni, az leginkább attól függ, hány kg-ról, hány kg-ra akarsz fogyni... heti 0.5-1kg az egészséges tempó, ehhez nem kell semmi más, mint szálkásító étrend:

[link]

és sok aerob tartományú testmozgás.

2014. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csinálj olyan aerob mozgást, amit szeretsz.

Mert azt a fogyás után is szívesen csinálod majd. Hiszen mozogni jó, kell is. Vagy te úgy gondoltad, hogy lefogysz és utána visszatérsz a régi életmódhoz, amivel meghíztál?


(Megerősítem a korábbi válaszokat, étrend nélkül akármennyit edzhetsz, alig fog érni valamit.)

2014. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!