Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen feltételekhez melyik...

Ilyen feltételekhez melyik fehérje a legjobb? 16/L

Figyelt kérdés

-Vagy Scitec vagy Biotech (mert ezt a kettőt tudom személyesen megvenni, és úgy szeretném)

-Tejsavófehérje. Nem marha, nem kecske és nem tudom még miből vannak.

-Szálkásításhoz kéne.

(-Finom)


2014. jún. 18. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetsz 37F, akkor is ugyanazt mondanám:

-tudsz netről is rendelni és havi szinten sokkal olcsóbban jössz ki

-tejsavó a legjobb, igen. nem is ajánlom a szóját.

-nem a táplálék kiegészítő fog leszálkásítani, hanem az étrended. ezzel csak kiegészíted azt a fehérjét, amit már nem tudsz szilárd kajával bevinni. nem emiatt fogsz fogyni.

-kinek mi a finom. a scitec finom, de sokaknak durván édes. ezt nehezebb megmondani.


Én azt ajánlom, hogy vegyél 3-4ezer forintos kilónkénti áron mhn wheyt, vagy myprotein impactot, 3-5 kilós kiszerelésben. Ezeket rendelni tudod, de mondom, így is olcsóbban jössz ki mint a te általad említetteket.

Az impact natúr, de lehet hozzá ízesítő cseppet venni.

Az mhn ízét sokan fikázzák, de szerintem tűrhető.


Nem kell amúgy a tápkieget nagyon széjjelnyammogni úgysem. Edzés után lehúzod, azt' csókolom.


Ha meg kajába rakod, vagy zabkásába, adsz hozzá folyékony édesítőt, ha ennyire édesszájú vagy.


Egyébként vagy rajtad egyáltalán annyi izom már, hogy szálkásíts??

2014. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj, nem tudok ma írni egyszerűen.


jav: *Ezeket rendelni tudod, de mondom, így is olcsóbban jössz ki mint ha a te általad említetteket veszed meg boltban


*van rajtad annyi izom

2014. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.
2014. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!