Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek nem szánalmasak a...

Szerintetek nem szánalmasak a mai gyerekek?

Figyelt kérdés

12-14 évesek és ők súlyzózni akarnak, meg csupa izmosak lenni. A lányok pedig fogyni 10 kilót (miközben éppen csak hogy megüti a mérleg mutatója a 40 kilót).


Igen, mondhatjátok hogy besavanyodott öreg vagyok, de én ennyi idősen, ÉS SZERINTEM A LEGTÖBBEN KÖZÜLETEK, kedves idősebb barátaim, nem azzal voltunk elfoglalva amikor még az általános iskolát sem jártuk ki, hogy mekkora bicepszem, vagy hogy látszik-e az ér a nyakamon. Vagy éppenséggel lapos-e a hasunk, és hány kilók vagyunk.


15 évesen elkezdett néhány emberke fekvőtámaszozni, húzódzkodott, stb, 16-18 évesen pedig súlyokat emelt, kondizott.


Ma meg már mit csinál a kölyök a 13. születésnapjára kapott zsebpénzével? Otthagyja a scitec kasszájában, meg zsírégetőket vesz.



2014. jún. 19. 20:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, felgyorsult a világ. Nem baj, ha edzeni szeretnének és izmosodni akarnak. Egyébként én is edzettem már 15 évesen is, de tudtam hol a helyem. A mostani fiatalok nagy részének viszont óriási arca van, és egészen elképesztő elképzeléseik az elérhető formáról. Én ezt látom nagyobb gondnak.
2014. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 dejong ***** válasza:
100%
Jobb ha 13 évesen egy tapkiegboltban hagyja a pénzét mint egy kocsmaban vagy egy dílernél......ennyi,edzenek csak,úgyis a fiatalok úgy néznek ki mint a fogpiszkálók
2014. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A két hozzászólást összemosva, inkább akkor van nagyobb baj, mikor a lúrkók az izmot gyorsan akarják és olyan igényeik vannak, amit naturálban nem lehet hozni, így jönnek majd a díllerek, és adják a tizenéveseknek a kémiát.
2014. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az a legnagyobb gond.:)
2014. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Nem tartom szánalmasnak, 26 vagyok, de 12 évesen már nyomtuk az osztálytársakkal, öregotthonból hozott Nutridrinket ittunk, akkor még nem volt ám ilyen dizájnos a doboza, csak egy kis négyzet jelölte a termék ízét.

A súlyzók 99%-a meg bányákból lopott csigák voltak összehegesztve csővel:)

Nem bántam meg, sőt!

2014. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 dejong ***** válasza:
Igyvan,a legfontosabb a türelem!
2014. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
A kérdésed szánalmas.
2014. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicces, hogy általános tendenciaként írsz ezekről, miközben az általános tendencia, hogy a magyar gyerekek jelentős része túlsúlyos.
2014. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha 13 évesen elkezd izmot növelni, örökre meglátszik.

Ha iszik az is, vagy cigizik.

Miért gond ez 13-14 évesen?

2014. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Attól függ , hogy mik a lehetőségek , ha választani kellene hogy a leendő gyerekem az fb előtt kockúljon , és ott legyenek haverjai , vagy pedig hogy lemegy edzeni valahova , akkor inkább edzen , ez az én véleményem , bár még csak 24 vagyok , de ha a 2 lehetőség között kell dönteni ( ami sajnos a mai világban egyre jobban így van) akkor inkább az edzés , természetesen ésszerű határok között.
2014. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!