Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés logó bőr nélkül...

Tömegnövelés logó bőr nélkül lehetséges ha rosszul hízó vagyok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb 5 hónapja edzem rendszeresen (megszokott időpontokban) itthon: húzodzkodás,fekvőtámaszok,felülések(haspadon), súlyzó/kar/alkar/csukja.. kaptam már visszajelzést hogy vállasodom úgyhogy nem felesleges amit csinálok, de nem tudok hízni!(60kg szálkás izomzat) Arra gondoltam hogy meg próbálom 4.4kg-os Jumbo kiszerelést sokan írták h 4-5 kg garantált (rosszul hízóknak), de nem szeretnék utánna le fogyni hogy lógjon a bőröm ha elértem azt a tömeget amit szeretnék... úgyhogy ez alapján ajánlanátok-e nekem tömegnövelőt vagy esetleg a kitűzött tömeg után váltanom kellene valami másik termékre, hogy ne engedjek le?

2014. jún. 19. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy nem tudsz hízni, max szar az étrended.
2014. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Edzés előtt tojást eszem mindig valamikor utánna valami gyümölcs turmix de nem rendszeres olyan szinten persze nincs étrendem hogy rizs csirkemell meg stb. azért gondolkozom a tömegnövelőn
2014. jún. 19. 22:53
 3/9 tkodit ***** válasza:

"nem tudok hízni"

"ja, hát olyan étrendem nincs"


Akkor miről beszélgetünk, úgy mégis? A tömegnövelő teljesen felesleges a belesz.rós étrendbe, plusz kalória, ennyi. Ha kevés kalóriát fogyasztasz most (márpedig ugye igen), akkor akár elő is segítheti a fejlődésed, de semmivel sem jobban (sőt, egy elég gagyi cukros lötyi...), mint bármilyen rendes kaja.

2014. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert ha napi szinten nem eszek olyan ételt amibe konkrétan az van ami nekem kell akkor nincs értelme? főtt kaját eszek nem azzal van a probléma :D a hangsúly amúgy sem az étrendemen van, hanem x tömeg után össze fogok-e esni ha a tömegeléssel le akarok állni :D és vagy amit bevittem a jumboval pótolná-e más termék ha úgy döntök h elég és jöhet a szálkásítás.. az meg hogy rendes étel így meg úgy .. menj el konditerembe és nézd meg akik végeznek a kondival első dolguk hogy isznak egy tömegnövelőt vagy fehérjét vagy akármit attól függ ki mire megy..
2014. jún. 20. 01:07
 5/9 tkodit ***** válasza:
Ne kezdj el okoskodni légy szíves, mert ahhoz túlságosan keveset tudsz a témával kapcsolatban. Lehet ez nagyképűen hangzik, de senki nem fogja elmagyarázni neked az elejétől a végéig, hogy mi kell az izomtömeg növeléséhez, fenntartásához, egyáltalán, miből is áll pl. egy tömegnövelő, hogyan kell diétázni, ésatöbbi. Írtak ezzel kapcsolatban egy könyvet, Sárga kapszula a neve, interneten ingyenesen letölthető.
2014. jún. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké köszi! nem is akarok okoskodni éppen azért tettem fel a kérdést hogy ne menjen kárba se az időm se a pénz nem akarok 80 kiló tömör izom lenni +5-10 kilóval is meg elégednék csak félek a következményeitől mivel nem értek hozzá! láttam már össze csuklott embereket a sok portól és nem szép látvány :D
2014. jún. 20. 03:30
 7/9 tkodit ***** válasza:
Nem a portól "csuklik össze" valaki. Ha abbahagyod az edzést, akkor a felszedett izomtömeged funkcióját vesztve természetesen elvesztheted, de ennek semmi köze semmilyen "porhoz". Plusz ahhoz igen nagy mennyiségű súlyt kell veszteni, hogy lógjon a bőröd.
2014. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2014. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi tkodit !! a Sárga kapszula című könyvet le is töltöttem már! olvastam is belőle és ez tényleg jó könyv nagyon sokat segít már kezdem érteni a témát.. Teljesen rosszul közelítettem meg, de ezt a könyvet feltétlen elolvasom !! köszi még egyszer

ment a pipa

2014. jún. 21. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!