Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 13éves vagyok, kockahasat...

13éves vagyok, kockahasat "fabrikálok", Lehet e ennem pattogatott kukoricát ez alatt?

Figyelt kérdés
163cm magas és 48 kg vagyok.lvastam hogy kell enni fehérjét és kerülni kell a túl sok szénhidrátot ez igaz?Ja és nem a szokásos "hülye felüléseket csinálom"hanem edzéstervet ami 30 napos:

2014. jún. 22. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A 30 napos edzéstervek 99%-a eleve óriási baromság. Nem lesz 30 nap alatt sok változás és a 30 napos tervekben übergagyi nullaterhelésű minden napos edzések vannk, holott nem ez a lényeg.

Heti 3 kemény hasedzés elég. Hasprés és függeszkedve lábemelés, mindkettőből 3-4 sorozat. Ha túl könnyen megy 20-30 ismétlés a sorozatokban akkor nagyobb terhelés kell.


Abban egyetértek, hogy a felülés nem jó, mert a derekadat tönkreteszi.

Ha zsíros a hasad, akkor kevés szénhidrátot egyél. Ha nem zsíros, akkor ehetsz többet, belefér a kukorica is, ezt neked kell eldönteni, hogy a napi beviteledbe mi fér bele.

2014. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj mar 13 evesen kockahasat :D Probals egeszsegesebben kajalni, edz sajat sullyal, sportolj amit szeretnel..
2014. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg még most, hogy nincs tiltott kaja, bármit lehet enni, csak nem mindegy hogy mennyit.
2014. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm azaz most van 1 szabály hogy "egyél,de mértékkel"

amugy első nap edzés 50 zsugor felülés meg 100 hegymászás.és

az 5 napon meg már nehezeb gyakorlat szóval a 25.-naptól már nyújtot lábbal van a felülés.

2014. jún. 22. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!