Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Várjak vagy nyugodtan elkezdhe...

Várjak vagy nyugodtan elkezdhetem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon durván elvágtam a kezem a mutatóujj felett a kézfejen.Össze kellett varrni és még gipszet is adtak.A gipszet a jövőhéten veszik le,de már nagyon idegesít hogy nem tudok edzeni csak lábra,azt is óvatosan,saját testsúllyal.

Szerintetek a gipsz levétele után,várjak vagy nyugodt szívvel elkezdhetem az edzést?(Gondolom függ a gyógyulás mértékétől és majd elmondja doki,de már tényleg nyugtalan vagyok.)


2014. jún. 24. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon elővigyázatos vagy, egészség szempontból. Ha rám hallgatsz, akkor még várj az edzéssel 2-3 hétben nem lesz semmi nagy gond, csak kajálj rendesen. Persze picit visszavehetsz a CH-ból, ha nincs edzés.
2014. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elővigyázatos vagyok*
2014. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Doki tökmindegy mit mond, te látod, meg érzed majd hogy milyen ott a bőr, ha bírja akkor simán csinálhatod. Bár lehet úgy érdemes ha plusszban van még rajta egy szorító kötés, az azért összefogja, nehogy kiszakadjon.
2014. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 24. 11:07
 5/6 *Glissade* ***** válasza:

Te érzed! Senkire ne hallgass ez esetben, csak magadra.

Ên varrarokkal is edzettem anno és nem bántam meg. Viszont ha a dokin múlt volna 16!!!!(?) napig nem edzetten volna... na persze, hahaha:)

2014. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem még gipszet is adtak,majd hétfőn veszik le.A puding próbája az evés.

Kössz a választ :)

2014. jún. 25. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!