Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroidot milyen időközönként...

Szteroidot milyen időközönként és hogyan kell bejuttatni a szervezetbe?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék használni, kíváncsiság csak
2014. jún. 24. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem naponta és injekcióval vagy tablettával.
2014. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyjuk mert utána ha nem áll fel a szerszám akkor meg sírás van :)
2014. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelő belső elválasztású mirigyek folyamatosan termelik és juttatják a véráramba. Kívülről csak egészen kivételes, kórós esetben szabad bejuttatni.
2014. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Sehogy nem kell bejuttatni, nincs ilyen, hogy kell. Főleg nem annak aki nem ért hozzá!

Aki meg azt írta, hogy naponta, az sem ért hozzá. A hosszú észteres tesztoszteron (pl enantát) vagy deca duabolin (ez nem tesztó) pl heti egyszer vagy kétszer van szúrva. Minden nap??? Bakker, ész megáll!

2014. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem szeretnék használni... csak érdekel... érdekel, hogy hogyan vannak ezek a szteroid "kúrák"...mikor hogyan szúrják... hova...( bőr alá, izomba, csontba mit tudom én...) ne vicceljetek már.. ez az oldal azért van, hogy megválaszoljátok egy felhasználó kérdésére a választ... ha nem lehet normálisan, akkor inkább semmit ne írjatok...
2014. jún. 24. 20:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Neked meg azt kell felfogni kérdező, hogy bármi tanács az tavaly július óta büntetendő. Senki nem fog neked itt kúrákat írni. ÉS rengeteg szteroidféle van, szerinted mindet ugyanúgy kell használni?
2014. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ennyire nem sikerül felfogni, hogy csak érdekel? Ma az étteremben valami szúrós szteroidról hallottam és kíváncsi vagyok, hogy hogyan működik...
2014. jún. 24. 21:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Most írtam le, hogy sokféle van. Nem mindegy milyen észter kapcsolódik az alapmolekulahoz. Vannak rövid eszteres cuccok, pl propi, amit két naponta szúrnak és van amit hetente. Nem mindegy melyik szteroidról beszélünk. Azt meg ne várd, hogy felsoroljam mindet. Nézz utána, pl a testmesteren vagy írd be google-ba, találsz rengeteg infót.
2014. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és mondjuk azt eltudod mondani, hogy hova szúrják? izomba? vagy bőr alá simán ? egy kúra mennyi időt jelent? 1 hónap? vagy az is típustól változó ?
2014. jún. 24. 21:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Izomba, egy kúra lehet 8-12 hetes is, attól is függ, hogy milyen cuccok vannak kombinálva.
2014. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!