Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magas tesztoszteron nőben?

Magas tesztoszteron nőben?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye a kérdés, de felteszem. 29 éves nő vagyok, inzulin-rezisztenciám van, és a véremben magas a tesztoszteron. A felső határértéket is bőven meglépi (talán még Schwartzeneggert is lepipálom vele).


Azt mondta az orvosom, hogy heti 200 perc aerob mozgást kell végeznem, és 2X30 perc izomépítést, merthogy ez segít az IR-t kordában tartani.


Arra gondoltam, hogy nekilátok, és a véremben jelenleg igen magas tesztoszteron szint vajon segíthet abban, hogy gyorsabban vagy jobban épüljenek az izmaim? Fogynom is kell (nem is keveset), és ha jól tudom, az izomépítés segít a zsírtól megszabadulásban.


2014. jún. 25. 19:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egyébként megkérem a lepontozóhuszárt, hogy tűnjön el innen sürgősen. Én mindenkinek felpontoztam a véleményét, mert számomra mindegyik tartalmazott hasznos információt.
2014. jún. 26. 11:05
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
Igen, az glükokortikoid pótló, kicsit mineralokortikoid hatása is van. Ez nem igazán járul hozzá pozitív értelemben az izmosodáshoz, férfiasodáshoz, sőt.
2014. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hát akkor mi legyen? Mondjuk férfiasodni nőként nem szeretnék :) de egy szép, nőiesen izmos testet szívesen hordanék.


Lehet, hogy valamilyen más kezelést kellene kérnem? Nem sok jót tapasztaltam eddig a gyógyszertől, szinte semmit.

2014. jún. 26. 12:16
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
Ja, én nem azért mondtam, szerintem eddz nyugodtan, izmosodni meg úgy kell, ahogy leírták, és simán el fogod tudni te is érni a kívánt testet. Én csak arra mondtam, hogy az a fajta szteroid kezelés, amit kapsz, az tök más, mint amit doppingolásra használnak a sportolók. Az izmosodásba ilyen módon nem fog beleszólni.
2014. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Lepontozómajom a kukid már nem áll föl, azt sem tudod verni, inkább lepontozgatsz? :D


Élettelen nyomorék gyökér.

2014. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Megnéztem a dobozát, glükokortikoid.

Elég jól benne vagy a témában, esetleg orvos vagy?

2014. jún. 27. 11:59
 17/17 anonim ***** válasza:
Olyasmi, még nincs doktori címem :)
2014. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!