Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Össze tudnátok állítani nekem...

Össze tudnátok állítani nekem egy tömegnövelő étrendet? Kor:16, magasság:161 cm, testsúly:45 kg.

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
zsíroskenyér reggilre 4 egész tojás utánna + 2 túrós batyu délelött egy kis pörkölt , edzés utám jumbo aztán rizses szalonnás hús, délután túróscsusza szalonnával,cukorral vacsira 2 könnyed pizzáscsiga,fél grillcsirke
2014. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2g ttkg fehérjével

4g ttkg ch-val számolok.

45*2=90g fehérje.

45*4=180g ch.

180g ch egész napra: 1g rizs ch tartalma 0,8g. 180/0,8=225g rizs kell neked 1 napra :)

90g fehérje egész napra: ezt általában csirkemellel visszük be, ha ez nem jön össze akkor kell tápkieg, de most tételezzük, hogy szilárd kajából betudod vinni a kellő ch és fehérje mennyiséget.

1g csirkemell tartalmaz 0,2g fehérjét ami annyit jelent,hogy 90/0,2=450g csirkemell.

Nem számolom este a túrót :)

2014. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Emellett ch:zab,krumpli, tk kenyér..stb

fehérje:proteinpor,tojás,túró,sovány halak...stb

ezekből is összeállíthatod én csak egy alap esetet írtam le

2014. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én mondok még jobbat. egyél 2 óránként mindig valamit, kb tök mindegy mit, csak sose legyen teljesen üres a gyomrod, egyél amennyit bírsz. ne edz 45 percnél hosszabb ideig, pihenj eleget edzések között és gyakorold ki melyik az a legnehezebb súly amivel úgy tudsz gyakorlatot csinálni, hogy teljesen szabályosan, nem rángatva, nem lendületből, valamint fontos, hogy amikor leengeded a súlyt, azt is lassan, erőből csináld, sose segítsen a gravitáció. tolhatsz még jumbót is mindemellé. a szabadidődben meg olvass el néhány könyvet a testépítésről, google meg youtube a barátod.
2014. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!