Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin adagolása?

Kreatin adagolása?

Figyelt kérdés
Por alapú Kreatint vettem, nos a kérdés, az adagolás, feltöltési időszakban olvastam a javallott mennyiséget, azzal nincs is gond, viszont hogy mérem ki? Egy adagoló kanálnyi kb hány G nak felel meg?

2014. jún. 26. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb 5g egy adagolókanálnyi. Ez megfelel egy kóláskupaknyinak is, ha nincs adagolókanalad.
2014. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem akarok kötekedni, de egy adagoló kanál legalábbis ami nekem van, az Jumbos adagoló, az kicsit nagyobb mint egy kupak, de köszönöm a válaszokat, viszont szerintem digitális mérleggel megmérem.
2014. jún. 26. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:
ami meg nekem van a kreatinomban az 5grammos. Honnan tudjam, hogy neked mi van. Ezért írtam a kupakot vaze, hogy így tiszta legyen a mennyiség!
2014. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Testvérem akkor itt tuti fosás lesz, mert be nyomtam egy jumbo adagolónyit, na hát ez kellemetlen, köszi az infot, csak nem lesz hasmenés, a mai teljes adagot betoltam 1xre. Véletlen
2014. jún. 26. 16:59
 6/9 anonim ***** válasza:
:)
2014. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmi nem történt :D megúsztam, bár edzés közben elég rossz érzésem volt, kicsit zúgott a fejem meg kevés volt a levegő, ilyen nem szokott lenni. De a hasmenés elmaradt.
2014. jún. 27. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy Jumbo adagolókanál? :O Az nem valami 60 grammos izé?
2014. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De, kb akkora, de mégsem lett semmi bajom, kicsit szédültem stb, azért megviselt, de a gyomrom meg sem érezte.
2014. jún. 28. 02:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!