Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 évesen 306 kg felhúzás és...

17 évesen 306 kg felhúzás és azt mondja naturál?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=KeYRfuNgDdc


Azt mondja a videón lévő bácsi egy másik videójában, hogy 18 éves koráig naturál volt. Szóval lehetséges, hogy valaki 306 kg-ba 5-öt belehúzzon ennyi idősen bármilyen "segédanyag" nélkül? Szerintem ez elég kemény, de lehet csak nekem új. Ma már egyébként 420-430 körül van a maxja 23 évesen, az már elég közel van a rekordhoz, nem?


2014. jún. 28. 01:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyibe húz, akkor valószínű, hogy nem naturál, de én nem zárom ki, hogy vannak jó (itt azt értem, hogy erős, mert kinézetre nem jó) genetikájú emberek. + ha kiderülne, hogy kokszol, ettől nekünk semmivel nem lenne más az életünk, az ő dolga, hogy mit mivel ér el. Szerintem.:)
2014. jún. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már... Ez a legundorítóbb állatfaj amelyik azt állítja hogy Natural csak azért mert nem meri beismerni hogy kokszol holott látszik a testén és a teljesítményén...
2014. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!