Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a jelenség miért van?

Ez a jelenség miért van?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Miért van az a jelenség a terembe, hogy egyesek emberek guggolnak 110-120 kg-al és ordítnaak, mint a sakál.

Meg van aki 130-140 kg-al guggol és csak fúj 1-et nem ordít se semmi, tök csendben nyomja.


2014. jún. 28. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
:D
2014. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az erő a szájon át távozik.


Azért tud csak 110-120-al guggolni, mert nehéz neki az erőt benntartani és végül az végül kitör.


Aki 130-140-el guggol, az nagyon ügyes, mert az ő szájából nem engedi ki az erőt. Visszatartja :D

2014. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert ostobák és azt hiszik hogy nagy súlyokkal edzenek, azt hiszik hogy erősek és fel akarják magukra hívni a figyelmet. Aki többel csinálja és "helyén van az esze" tehát normális ember az tudja hogy nem edz nagy súllyal, és nem akarja magára felhívni a figyelmet. (Természetesen más kategória ha egy versenyző sportoló kiabálással vagy hasonlókkal hergeli magát, de most a kérdésedben is amatőr hobbi "sportolókról" van szó)
2014. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudjatok de én amikor guggolok(mellesleg szinte csak én csinálom ezt a gyakorlatot), az utolsó szériában maximum súlynál, az utolsó ismétlésekkor igenis muszáj nyögnöm mert elképesztően szenvedek.Alig tudok lábra állni utána.A nyögés teljesen természetesen jön és nem a figyelmet akarom felhívni magamra.
2014. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj de senki nem nyögésről beszélt... ordításról volt szó...
2014. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért írtam ezt le mert én eléggé hangosan szoktam nyögni és rengeteg kis gyíkfa.sztól hallom vissza a teremben, hogy gúnyolódnak ezen.
2014. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Lány létemre ha lábtolást csinálok,az uccsó szériánál van hogy én se bírom ki hang nélkül... 60 kilós létemre közel 100 kilót tolok fel, örülök ha nem sz.rom össze magam, isten bocsá' ha nyögök is....

persze vannak az edzőteremben gyíkok akik ezzel gondolják keménynek magukat,de azért lehet látni ha valaki tényleg szenved és akkor amikor "igenis meg akarom csinálni" akkor nem számít hogy jön-e hang ki...

2014. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem erős nagy nyögésről volt szó :) Az mindenkinek van pici, van aki hangosabban nyög 1-et utolsó ismétléseknél, ezzel semmi gond. De mikor valaki már ordít, hogy a terembe már vízhangzik, már idegesítő.
2014. jún. 28. 14:21
 9/13 Dogmatix91 ***** válasza:
Aki hangosan nyög/ordít az általában rosszul végzi a gyakorlatot. Nem préseli a levegőt ezért az erőlködéssel összekombózva már valamiféle hang hagyja el a száját. Utolsó ismétlésnél nekem is előfordul, hogy egyszerűen már nincs annyi erőm, hogy rendesen préseljem a levegőt, bár nekem olyankor inkább a nyálam fröcsög kicsit, vagy ha elöl guggolok akkor ilyen gégemetszéses hörgést nyomok.
2014. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dogmatix91 ***** válasza:
Aki folyamatosan üvölt annak heresérve van azért kiabál. Meg kell szabadítani a kíntól és ki kell dobni a teremből.
2014. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!