Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 25%-os testzsírszázalékból...

25%-os testzsírszázalékból lemenni 15%-ra, mennyi idő kel? Ha komolyan veszem. (nem szálkásítással, hanem testkompozíció változtatással)

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány kilós vagy? Diétában a 0.5-1 kiló/hét szokott lenni. Szerintem fél évvel számolj de ezt nem lehet így megmondani mindenkinél más .
2014. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
84 Kg.
2014. jún. 28. 17:04
 3/3 tkodit ***** válasza:
Én is ilyesmit csináltam, de nem ajánlom. Sokkal lassabb a fejlődés, mintha rendesen diétáznál, vagy tömegelnél. Fél év után nem fogsz fejlődni erőben, és hosszútávon a motiváció is lankadhat. Ismerem az érzést, hogy nem akarsz igazából diétázni, mert ahhoz nincs elég izmod, de tömegelni meg zsíros vagy. Én is voltam ilyen szituációban, és hidd el, nem egyszerűbb a köztes út.
2014. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!